Avon Pochod proti rakovině prsu 2013 přesunut na září

Avon Pochod proti rakovině prsu 2013 přesunut na září Avon Pochod proti rakovině prsu 2013 přesunut na září Letošní ročník Avon Pochodu, který byl původně plánován na sobotu 8. června, se bude z důvodu záplav konat v měsíci září.
Avon Pochod proti rakovině prsu 2013 přesunut na září
{loadposition breadcrumb}

Avon Pochod proti rakovině prsu 2013 přesunut na září

Letošní ročník Avon Pochodu, který byl původně plánován na sobotu 8. června, se bude z důvodu záplav konat v měsíci září.

„Zrušení sobotní akce je jistě pro mnohé zklamání, ale věříme, že jde o správný krok. Jsme si vědomi, že velká část naší republiky má starosti o své blízké, o své zdraví a majetek. Akce proti rakovině prsu by měla zůstat optimistická a společnost Avon by ji ráda zpřístupnila všem, kteří ji chtějí velkoryse podpořit. Přesunem akce tak alespoň symbolicky podporujeme ty, kteří by do Prahy přijet chtěli, ale nemohou,“ říkají organizátoři akce.

„Změnu považujeme za nezbytnou. O detailech zářijového pochodu budeme informovat během následujících dní,“ řekla manažerka PR a reklamy společnosti Avon Alena Pytlíčková. „Stejně tak, jako je boj proti rakovině prsu věčný, doufáme, že tato změna neochladí naše společné odhodlání a setkáme se v Praze,“ dodala.

Zájem o letošní trička je enormní, přesto jsou dámská trička proti rakovině prsu stále v prodeji, a to prostřednictvím sítě Avon Ladies/Avon Gentlemanů a on-line v e-shopu na zdravaprsa.cz. Takže pokud už jedno máte, můžete si jej alespoň symbolicky obléct a neschovávat jej až na září. Joyonline.cz si svá trička rozhodně oblékne.

Související články:

6 drobností, které posílí zdraví
Troje jarní trendy kecky, které budete chtít
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu