Svlékněte se pro Desigual

Svlékněte se pro Desigual Svlékněte se pro Desigual Přijďte 21. června 2013 ráno před prodejnu Desigual na Václavském náměstí v Praze, a když se vejdete do první stovky, tato módní značka vás zdarma oblékne. Co na to říkáte?
Svlékněte se pro Desigual
{loadposition breadcrumb}

Svlékněte se pro Desigual

Přijďte 21. června 2013 ráno před prodejnu Desigual na Václavském náměstí v Praze, a když se vejdete do první stovky, tato módní značka vás zdarma oblékne. Co na to říkáte?

Ve světových metropolích, jako je New York, Madrid, Londýn, má Polonahá party již několikaletou tradici. V Praze se bude konat teprve podruhé. Před dvěma lety měla tato akce velký úspěch. Zúčastnilo se jí téměř 400 lidí. První stovce účastníků, kteří se svlékli před prodejnou Desigual na Václavském náměstí do spodního prádla, darovala tato španělská módní značka dva kusy oblečení dle vlastního výběru zdarma.

Ti, kteří se mezi prvních 100 nedostali, získali 50% slevu na nákup oblečení. Letos se Polonahá party bude v Praze opakovat. Ranním ptáčatům štěstí přeje. Kdo se totiž probojuje 21. června 2013 na místo v první stovce účastníků, získá dva kousky značky Desigual dle vlastního výběru zdarma. Můžete si vybrat jeden libovolný vršek a jeden libovolný spodek. Brány prodejny se otevřou v 9.00.

První stovka účastníků bude mít prodejnu Desigual celou hodinu jen a jen pro sebe. Polonahou party budou zahájeny letní výprodeje. V letní kolekci 2013 této originální, hravé a veselé módní značky naleznete svěží květinové motivy, černobílé kombinace s barevnými akcenty, kontrastní kruhy, červenou a námořnicky modrou barvu i motivy z Disneyho pohádek.

Tak neřešte, co si v pátek 21. června obléknete. Jednoduše vstaňte z postele, oblékněte si spodní prádlo a přijďte do Desigualu na Václavském náměstí 1. Jedinou podmínkou je, abyste byli starší osmnácti let.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu