Revoluce za dokonalou pleť

Revoluce za dokonalou pleť Revoluce za dokonalou pleť Základem krásné pleti je pěstěná a zdravá pokožka. K tomu vám pomůže nejen čištění kvalitními kosmetickými přípravky a pravidelná exfoliace, ale zejména pravidelná hydratace pleti.
Revoluce za dokonalou pleť
{loadposition breadcrumb}

Revoluce za dokonalou pleť

Základem krásné pleti je pěstěná a zdravá pokožka. K tomu vám pomůže nejen čištění kvalitními kosmetickými přípravky a pravidelná exfoliace, ale zejména pravidelná hydratace pleti.

V redakci Joyonline.cz jsme dlouho pátraly po takové kosmetice, která by nám vyhovovala ve všech našich požadavcích, a našly jsme ji. Italská kosmetická značka Natinuel má v České republice teprve krátkou historii, ale její pověst ji předchází a těší se mimořádným úspěchům jak v profesionální péči o pleť v kosmetických salonech, tak na poli domácí péče.

Co to vlastně Natinuel je a proč je tak mimořádně oblíbený? Produkty značky Natinuel nabízejí široký sortiment tak, aby vyhověly specifickým potřebám každé ženy. Jde o ucelený systém péče o tělo a tvář, jenž vznikl spojením medicíny a estetiky, umožňujícím překonat zastaralý koncept běžně používané kosmetiky při profesionální péči. Natinuel otevírá nové obzory a možnosti v oblasti aplikace molekulárních bioceutik v estetickém neinvazivním přístupu při péči o pleť.

Natinuel jsou bioceutika, při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla, potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota jsou podloženy skutečným vědeckým výzkumem a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a kvalitou nezvratné. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek. Bioceutika jsou schopna selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

Výroba kosmetiky Natinuel je výhradně  realizována v Itálii a je určena pro profesionální odbornou práci pro mimořádný efekt. Zároveň nabízí také produkty pro domácí péči. Používáním domácí péče řady Natinuel výrazně ovlivňujete působení salonního ošetření Natinuel a maximalizujete péči a ochranu vaší pokožky. Při profesionálním  ošetření Natinuel se intenzivně ozdravuje pokožka, následnou domácí péčí se završuje regenerace a návrat přirozených vlastností pokožky.

Související články:

Muzikál Pomáda slaví 40. narozeniny!
Vztahy: bez cenzury
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu