Tutanchamon: výstava, která vás ohromí!

Tutanchamon: výstava, která vás ohromí! Tutanchamon: výstava, která vás ohromí! Báli jste se, že výstavu o egyptském faraonovi už nestihnete? Dechberoucí výstava Tutanchamon – jeho hrob a poklady bude pro veliký zájem veřejnosti prodloužena do 22. září 2013.
Tutanchamon: výstava, která vás ohromí!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Tutanchamon: výstava, která vás ohromí!

Báli jste se, že výstavu o egyptském faraonovi už nestihnete? Dechberoucí výstava Tutanchamon – jeho hrob a poklady bude pro veliký zájem veřejnosti prodloužena do 22. září 2013.

Výstava Tutanchamon – jeho hrob a poklady, která byla v Praze pro veřejnost oficiálně otevřena ve čtvrtek 28. března, měla dle prvotních plánů v Praze zůstat do konce června 2013. Na základě vynikající odezvy ze strany publika se organizátoři rozhodli výstavu prodloužit do 22. září 2013.

„Výstava naše očekávání výrazně překonává! Přitom jsme věděli, že návštěvnost i odezva budou silné, protože výstava je připravena v opravdu vysoké kvalitě. Když byla v roce 2008 představena v Brně, návštěvnost překročila dvě stě tisíc lidí. Nyní jsme na skvělé cestě, abychom čísla z Brna překonali,“ říká promotér výstavy Serge Grimaux.

Díky prodloužení výstavy mají všichni zájemci o starověký Egypt jedinečnou možnost prohlédnout si na tisíc předmětů z hrobky faraona Tutanchamona, včetně velkých schrán a faraonova sarkofágu i s jeho překrásnou maskou až do neděle 22. září 2013. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Vztahy: bez cenzury
Rozjeď to na Fiveriders

Zpět na článek: Tutanchamon: výstava, která vás ohromí!
Zpět na článek: Tutanchamon: výstava, která vás ohromí!
sledujte nás na instagramu