3 triky, jak barevně sladit svůj outfit!

3 triky, jak barevně sladit svůj outfit! 3 triky, jak barevně sladit svůj outfit! Boty s vaší kabelkou opravdu už dávno ladit nemusejí, stejně jako černá s hnědou se nesnesou ani omylem. Jak správně kombinovat barvy, když chcete být in? Poradíme vám!
3 triky, jak barevně sladit svůj outfit!
{loadposition breadcrumb}

3 triky, jak barevně sladit svůj outfit!

Boty s vaší kabelkou opravdu už dávno ladit nemusejí, stejně jako černá s hnědou se nesnesou ani omylem. Jak správně kombinovat barvy, když chcete být in? Poradíme vám!

Trendy pro letošní sezonu se nesou v duchu nových pastelových odstínů, veselých barev i staronových klasik. S barevnou škálou pro letní i podzimní sezonu se setkáme na grafických i květinových vzorech, takzvané nude odstíny dominují minimalistickým střihům. Jak tedy na to?

Pastelky se nosí!

„Letošní sezona je plná novinek v pastelových odstínech. Náladu pozdního večera nebo jemného oparu ranní mlhy vyvolává nový pastelový odstín modré s šedými podtóny. Netradiční spojení se skvělým výsledkem vytvoříme kombinací s oranžovou v barvě pomeranče,“ říká Monika Janotová, módní odbornice GATE. Uklidňující šedozelená se vedle modrošedé řadí mezi největší favority slavných módních domů. Oba odstíny můžeme kombinovat s jemnými tělovými odstíny nebo pro větší efekt s o několik tónů plnější barvou modré a zelené. Tlumená fialová je barvou pro výraznou osobnost. Nezapomenutelného spojení dosáhnete s teple červenou.

Hnědá a černá? Ne, prosím!

Jste příznivkyní spíše tmavých barev? Nemusíte měnit celý svůj šatník, ale pořiďte si pár barevných doplňků například v neonových barvách, které krásně prozáří váš jinak barevně zamračený outfit. „Pokud se bojíte, abyste nevypadala s kombinací barev jako papoušek, vylaďte se pouze do dvou barev. Nestárnoucí klasika je černá a bílá, které se hodí nejen k sobě, ale i k ostatním barvám. Krásně k sobě ladí také černá a růžová. Velmi pozitivní a veselou kombinací je tyrkysová s růžovou,“ dodává Monika Janotová z GATE. Pokud jste zastánkyní, že černá se hodí ke všemu, dejte si pozor na kombinaci s hnědou, se kterou černá nevypadá příliš dobře. Máte-li rádi hnědou, spíše ji zkombinujte se zlatou nebo zelenou.

Opálení jako módní doplněk

Máte ještě po dovolené krásně bronzovou pokožku? Pak sáhněte po sytě oranžové nebo jemné meruňkové. V šatech této barvy budete nepřehlédnutelné. Velkým barevným hitem je letos také smaragdově zelená. Objevuje se na kalhotových kostýmech, sukních i trendy minišatech. A jak tuto výraznou barvu kombinovat? Nejlépe s různými zelenými – od žlutozelené, zelené s šedavými podtóny až po nejsvětlejší pastelové odstíny.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu