Fotogalerie: Módní trendy na léto

Fotogalerie: Módní trendy na léto Fotogalerie: Módní trendy na léto Letošní sezona se nese v duchu trendy dezénů a retronávratů do šedesátých let. Květinové, grafické a etno vzory budou opět in a nezanedbatelným prvkem aktuálních kolekcí je džínovina s trendy vyšisovaným lookem a návraty střihů do let osmdesátých.
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Fotogalerie: Módní trendy na léto

Letošní sezona se nese v duchu trendy dezénů a retronávratů do šedesátých let. Květinové, grafické a etno vzory budou opět in a nezanedbatelným prvkem aktuálních kolekcí je džínovina s trendy vyšisovaným lookem a návraty střihů do let osmdesátých.

Flower power
Co se týče květin, inovujícím motivem se letos stávají ilustrace, které střídají dominující potisky. Letos totiž frčí letní dezén a pestrost květinových vzorů nebere konce. „Pořiďte si dámské halenky a úzké kalhoty poseté drobnými kvítky. Výraznější vzory se uplatní na kalhotách z lehkého a vzdušného materiálu či na asymetrických šatech bez ramínek s motivem exotické flóry,“ říká Monika Janotová, oděvní odborník módní značky GATE. Máte rádi originální styl? Nakombinujte military styl s ženskostí – pořiďte si bundičku, která vychází z klasického bomberu, ale místo černé barvy je provedena v netradičním využití květinového dezénu. Tento nevšední model je ideální volbou na letní party i večírek pod širým nebem.
Grafická přesnost
Vrací se grafické vzory, jako jsou pruhy i tenké proužky. Kontrastní monochromní provedení odkazuje k šedesátým létům a jejich uhlazenému grafickému stylu. „Výhodou pruhů je, že dokážou vytvářet optické klamy, a dokonce ubírat kilogramy. Ve vašem šatníku by tedy neměla chybět vypasovaná pruhovaná saka, která se hodí pro chladnější večery a babí léto, sportovně-elegantní topy pro každý den i maxišaty z pohodlného úpletu,“ dodává Monika Janotová.
Blue jeans
Není nic snazšího než kombinovat džínové kousky s ostatními trendy, i když pro tuto sezonu je povoleno kombinovat i různé džínoviny mezi sebou. Aktuální look na party vytvoříte s džínovými šortkami a dámskou košilí bez rukávů v trendy povrchové úpravě vyšisované barvy v dolní části modelu. Zmodernizovaný retrostyl, dnes tolik populární, můžete nosit k legínám i skinny kalhotám.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Vztahy: bez cenzury
Rozjeď to na Fiveriders

Zpět na článek: Fotogalerie: Módní trendy na léto
Zpět na článek: Fotogalerie: Módní trendy na léto
Zpět na článek: Fotogalerie: Módní trendy na léto