Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit!

Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit! Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit! Společnost Lindex přináší pro podzimní sezonu 2013 unikátní kolekci, která vzešla ze spolupráce s britským návrhářským esem Matthewem Williamsonem. Tato kolekce bude na trh uvedena 4. října a má výrazný charitativní rozměr – tvoří součást kampaně Pink Ribbon společnosti Cancer Society. Celých 10 % z prodejní ceny každého kusu oblečení poputuje na boj proti rakovině prsu.
Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit!
{loadposition breadcrumb}

Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit!

Společnost Lindex přináší pro podzimní sezonu 2013 unikátní kolekci, která vzešla ze spolupráce s britským návrhářským esem Matthewem Williamsonem. Tato kolekce bude na trh uvedena 4. října a má výrazný charitativní rozměr – tvoří součást kampaně Pink Ribbon společnosti Cancer Society. Celých 10 % z prodejní ceny každého kusu oblečení poputuje na boj proti rakovině prsu.

Matthew Williamson. Absolvent prestižní Central Saint Martins College v Londýně v roce 1997 módnímu světu předvedl svou první řadu a od té chvíle úspěšně buduje vlastní luxusní značku s prodejnami v Londýně, Dubaji nebo Kataru. Světově uznávaný návrhář, který má za sebou úspěšnou spolupráci například pro obchodní domy Debenhams, tak rozšířil své portfolio a navrhl limitovanou kolekci právě pro Lindex.

„Spolupracovat s tak skvělou společností s širokou mezinárodní působností je prostě paráda. Získal jsem příležitost oslovit zcela novou skupinu žen, které milují módu,“ komentuje spolupráci se značkou Lindex Matthew Williamson. Matthew v módním světě získal reputaci mistra potisků, detailů a kaleidoskopických barev a vzorů. Přesně tento náboj vnesl do exkluzivní kolekce, jejíž kousky se vyznačují jedinečnou rafinovaností a ženskostí.

Designová kolekce spojující obě značky má za cíl podpořit kampaň Pink Ribbon. Již dvanáct let je společnost Lindex hrdým sponzorem nejen švédské Cancer Foundation, ale také dalších podobných organizací v šestnácti zemích, kde jako značka působí. Deset procent z prodejní ceny z této kolekce tak podpoří boj proti rakovině prsu.

Matthew Williamson dodává: „Pro mě jako návrháře je vždy důležité, aby se ženy v mých modelech cítily krásně a sebejistě. Ženy miluji a vždy jsem v nich nacházel inspiraci. Jsem nadšený, že tato kolekce podpoří tak skvělou věc.“
 
Unikátní designová řada se skládá z oděvů a doplňků pro módní nadšence. Dostupná bude ve vybraných prodejnách značky Lindex a na webu www.lindex.com.

Související články:

Vztahy bez cenzury!