Sexy, nebo ne? Johnny Depp na premiéře svého filmu

Sexy, nebo ne? Johnny Depp na premiéře svého filmu Sexy, nebo ne? Johnny Depp na premiéře svého filmu Ačkoli už není představitel Jacka Sparrowa nejmladší, na premiéře jeho nového snímku The Lone Ranger po něm šílely stovky fanynek. Jak se vám líbí?
Sexy, nebo ne? Johnny Depp na premiéře svého filmu
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Sexy, nebo ne? Johnny Depp na premiéře svého filmu

Ačkoli už není představitel Jacka Sparrowa nejmladší, na premiéře jeho nového snímku The Lone Ranger po něm šílely stovky fanynek. Jak se vám líbí?

Johnny Depp v poslední době sbírá jednu trofej za druhou. Když jeho vztah, který mezi hollywoodskou smetánkou trhal (co se výdrže týče) rekordy, skončil, Johnny se podle všech svých přátel začal soustředit ještě více na svoji práci, a tak bude pravděpodobně jeho nejnovější snímek The Lone Ranger jedním z jeho nejzásadnějších filmů.

„Jsem opravdu pyšný, že jsem si mohl v tomto snímku zahrát, a stát se tak jeho součástí. Připomenout našim dětem, že my všichni pocházíme z válečníků – nic víc, nic míň,“ prozradil něco víc o válečném dobrodružném snímku The Lone Ranger.

A jak se vám čerstvý padesátník líbí? Nám ohromně, upřímně doufáme, že Johnnyho některé nepodařené módní kreace à la osmdesátá léta skončily a my si budeme zvykat na mnohem více sexy, a navíc singl piráta z Karibiku.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen

Zpět na článek: Sexy, nebo ne? Johnny Depp na premiéře svého filmu
sledujte nás na instagramu