Letní must-have: Denim!

Letní must-have: Denim! Letní must-have: Denim! Každou sezonu přicházejí návrháři s novými nápady, jak nás znovu získat pro starý známý a pokaždé neodolatelný denim. Toto léto si vyberete z džínových šatů všech délek od mini, retrostřihů padesátých let až po maxišaty z měkké džínoviny.
Letní must-have: Denim!
{loadposition breadcrumb}

Letní must-have: Denim!

Každou sezonu přicházejí návrháři s novými nápady, jak nás znovu získat pro starý známý a pokaždé neodolatelný denim. Toto léto si vyberete z džínových šatů všech délek od mini, retrostřihů padesátých let až po maxišaty z měkké džínoviny.

Džíny nemusejí být jen modré…

Denim neboli džínovina je módní klasika. Její nepopiratelnou výhodou je obrovská variabilita a kombinovatelnost. Tradiční modrá barva bývá dostupná v různých odstínech. Modrá dnes však není jedinou barvou denimu. Barevné variace se pohybují od zelené, fialové a oranžové. Velkým hitem jsou také růžové a červené džíny. Chybu také neuděláte, když budete mít džínovinu s plošnými potisky nebo drobnými vzorky – ‚razítky‘. Oblíbenost džínoviny je dána především její pohodlností, neboť se jedná o bavlnu a snadná je i následná péče. „Své oblíbené džíny perte z rubové strany ne více než na 40 stupňů, a co je důležité, nepoužívejte změkčující aviváž, ta může zničit tvar kalhot,“ říká Monika Janotová z módní společnosti Gate. Zatímco u šatů a košil se žehlení nevyhnete, u džín a bundiček si ho odpusťte, vaše oblíbené kousky vám vydrží déle.

Hot pants? Jedině z DENIMU

„Džínové šortky jsou ideální letní variantou dlouhých džín, jsou minimálně stejně variabilní jako dlouhé džíny. Můžete je nosit s bílým tričkem a sandály nebo s kotníčkovými vysokými kozačkami, a vytvořit tak look pro každý den,“ dodává Monika Janotová z Gate. Sexy retrovzhledu docílíte s krátkými džínovými kraťasy a s volnou bavlněnou halenkou – ideální top na letní festivaly.

Džínové bundy slaví comeback!

Jestli jste si myslela, že svoji starou džínovou bundu z dob dávno minulých už nevytáhnete ze skříně, mýlila jste se. Džínové bundy totiž nebyly nikdy tak žhavým doplňkem jako právě teď. A jestli si nejste jisté, že vaše bundička má aktuální střih, zahoďte své obavy. Toto léto se nosí superkrátké, motorkářské i oversize střihy.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu