VĚŘTE V NULU STEJNĚ JAKO UNICEF

VĚŘTE V NULU STEJNĚ JAKO UNICEF VĚŘTE V NULU STEJNĚ JAKO UNICEF Věřte spolu s námi v NULU a staňte se Přítelem dětí UNICEF – jedním z 8888 pravidelných měsíčních přispěvatelů, kteří UNICEF pomohou dosáhnout toho, že v jednom dni nezemře zbytečně ani jediné dítě.
VĚŘTE V NULU STEJNĚ JAKO UNICEF
{loadposition breadcrumb}

VĚŘTE V NULU STEJNĚ JAKO UNICEF

Věřte spolu s námi v NULU a staňte se Přítelem dětí UNICEF – jedním z 8888 pravidelných měsíčních přispěvatelů, kteří UNICEF pomohou dosáhnout toho, že v jednom dni nezemře zbytečně ani jediné dítě.

Smyslem kampaně je zajistit, aby ve světě zbytečně neumíraly děti z důvodů, kterým lze jednoduše předejít očkováním a běžnými léky. UNICEF proto přichází s novou kampaní Věřím v nulu, která se dá podpořit zcela jednoduše a bez jakýchkoli závazků.

Kampaň Věřím v nulu – Believe in zero – můžete podpořit totiž i nákupem trička nebo náramku Believe in zero, které jsou k dostání v e-shopu na webové stránce www.unicef.cz a v pražských prodejnách UNICEF v Praze 1 – Rytířské 31, v Praze 5 – nám. Kinských 6, v OD Kotva v Praze 1.

Tuto akci mimo jiných hvězd podpořila i herečka Jitka Čvančarová. "Měla jsem možnost vidět UNICEF během očkovací kampaně v Mali. Je mi sympatické, že ta pomoc je velmi neokázalá. Takže jsem ráda, že mohu být součástí projektu, který reálně pomáhá. Sama jsem se stala matkou a nedokážu si představit, jaké to pro rodiče je, když přijdou o dítě. Proto i já věřím v nulu!„

Cílem této akce je získat 8888 nových Přátel dětí UNICEF, kteří zajistí, že jeden den nezemře žádné dítě zbytečně. A to nezní vůbec špatně, nemyslíte?

Více informací naleznete na www.verimvnulu.cz.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen