Sexy a trendy Taťána Kuchařová opět tváří CCC

Sexy a trendy Taťána Kuchařová opět tváří CCC  Sexy a trendy Taťána Kuchařová opět tváří CCC  Léto je v plném proudu, ale Taťána Kuchařová se již pilně chystá na podzim. Alespoň ve své nové podzimní kampani, kterou nedávno nafotila v Londýně pro značku CCC.
Sexy a trendy Taťána Kuchařová opět tváří CCC
{loadposition breadcrumb}

Sexy a trendy Taťána Kuchařová opět tváří CCC

Léto je v plném proudu, ale Taťána Kuchařová se již pilně chystá na podzim. Alespoň ve své nové podzimní kampani, kterou nedávno nafotila v Londýně pro značku CCC.

Taťáně Kuchařové se podle všeho pracovně daří. Natáčí reklamní spoty, stala se tváří kosmetických produktů a nyní s ní značka CCC prodloužila spolupráci i na další rok. Focení podzimní kolekce CCC probíhalo v jedné z největších evropských metropolí, v Londýně. Sama Taťána má k tomuto městu velmi pozitivní vztah. „Je to místo, kam se ráda vracím. Žila jsem zde po finále Miss World více než rok a mám zde mnoho přátel, takže jsem se na focení velmi těšila. To proběhlo skvěle. Dokonce i nevyzpytatelné anglické počasí nám přálo, což u Londýna není pravidlem. Z výsledné práce mám velkou radost,“ říká topmodelka, která žije střídavě v Čechách a v New Yorku.

„Poprvé jsem se do Londýna podívala na školním výletě, když mi bylo čtrnáct let. Ani ve snu jsem netušila, že o pár let později budu Miss World a do Londýna se přestěhuji,“ svěřuje se topmodelka. Toto město se jí také stalo po zvolení dočasným domovem.

Jak je na tom Taťána s nakupováním? „Nejraději nakupuji během focení, protože mám možnost vidět, co se následující sezonu v módě chystá, a rovnou si vyberu. Takže již teď třeba vím, že na podzim byste si jistě měli pořídit něco v barvě bordó, která bude velmi trendy. Já osobně miluji módu 30. a 40. let. Ulítávám si především na kloboucích, které ráda nosím k různým příležitostem,“ dodává Taťána Kuchařová. Jak už bylo řečeno, nedávno dotočila novou reklamní kampaň a o prázdninách se chystá na dovolenou s přáteli i rodinou a plánuje také několik zahraničních pracovních cest.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu