4 triky, jak konečně začít cvičit

4 triky, jak konečně začít cvičit 4 triky, jak konečně začít cvičit „Od pondělí začnu cvičit“ – předsevzetí, které si řekly již mnohé z nás. Jenže pak se do cvičení připlete jiný program, a na shazování kil již většina žen chvilku nenajde. Ovšem správný time management při shazování kil dokáže hotové zázraky. Poradíme vám proto pár tipů triků, jak si najít čas na cvičení.
4 triky, jak konečně začít cvičit
{loadposition breadcrumb}

4 triky, jak konečně začít cvičit

„Od pondělí začnu cvičit“ – předsevzetí, které si řekly již mnohé z nás. Jenže pak se do cvičení připlete jiný program, a na shazování kil již většina žen chvilku nenajde. Ovšem správný time management při shazování kil dokáže hotové zázraky. Poradíme vám proto pár tipů triků, jak si najít čas na cvičení.

Plánujte!

Cvičení si vždy naplánujte týden dopředu. Určete si přesně dny, kdy budete chodit cvičit, a napište si je do diáře, stejně jako byste šla na obchodní schůzku. „Před cvičením si stanovte určité reálné cíle: Chci běhat dvakrát týdně 30 minut. Budu chodit posilovat dvakrát týdně. Cvičební cíle typu ,chci v plavkách vypadat jako Adriana Lima‘ příliš nefungují. Konkrétní cíle jsou nejlepší motivací,“ říká Olga Jandová, cvičební poradkyně fitness sítě EXPRESKA. Při dodržení konkrétního plánu se odměňte, třeba si kupte nový kus oblečení nebo si zajděte na masáž.

Dělejte to, co vás baví

Nemusíte trávit každý den hodiny v posilovně. Stačí si najít dvakrát až třikrát do týdne alespoň půlhodinku na aktivitu, která vás baví. Pro ženy je ideální 30minutový kruhový trénink Expreska. Během půlhodinky intenzivního tréninku si procvičíte svaly, zpevníte tělo a zrychlíte metabolismus, to znamená, že snadněji spalujete tuky a vaše váha klesá. Je to ideální způsob, jak rychle zhubnout pro časově vytížené ženy. Nebo se můžete přihlásit do tanečních kroužků. Společný trénink vás bude jistě motivovat.

Najděte si parťáka

Bojíte se, že nebudete mít dostatečnou motivaci? Začněte cvičit s akční kamarádkou, která, když se vám nebude chtít cvičit, zasáhne a do fitness centra vás ‚dotáhne‘. Navzájem se budete motivovat a hodnotit cvičební a tělesné pokroky. Navíc si po cvičení můžete zajít na kávu (samozřejmě bez cukru) a probrat nejnovější novinky.

4. Hubněte u televize

„Ve čtvrtek jít cvičit nemůžu, je přece Ordinace v růžové zahradě.“ Spojte tedy příjemné s užitečným a gauč nebo křeslo vyměňte za rotoped nebo běžecký pás a kalorie spalujte u svých oblíbených televizních pořadů. Kromě kardiocvičení můžete před televizí dělat například dřepy, které jsou skvělé na vytvarování nohou a na odstranění celulitidy. Skvělou formou pohybu u televize je také kalanetika, dvacetiminutové cvičení denně dopomůže ke zpevnění a formování postavy.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Vztahy: bez cenzury