Kalhoty, které sluší všem? Víme o nich!

 Kalhoty, které sluší všem? Víme o nich!  Kalhoty, které sluší všem? Víme o nich! Černé kalhoty jsou věčná klasika, a hlavně jeden z klíčových kusů dámského šatníku. Lindex tento podzim představuje kolekci Black Pants – všechny styly a modely kalhot, které potřebujete k dotvoření svého looku. A prý opravdu sednou každé postavě!
 Kalhoty, které sluší všem? Víme o nich!
{loadposition breadcrumb}

Kalhoty, které sluší všem? Víme o nich!

Černé kalhoty jsou věčná klasika, a hlavně jeden z klíčových kusů dámského šatníku. Lindex tento podzim představuje kolekci Black Pants – všechny styly a modely kalhot, které potřebujete k dotvoření svého looku. A prý opravdu sednou každé postavě!

Tým designérů Lindexu nyní přišel s opravdovou revolucí, navrhli několik střihů oblíbených černých kalhot, kde si prý vybere úplně každá z žen. Opravdu každá z nás najde takové, které jí padnou? Nelehký úkol, ale zdá se, že tato společnost opravdu splnila nesplnitelné.

„Náš tým designérů pracoval opravdu tvrdě, aby vytvořili kolekci Black Pants, bez které se prostě neobejdete. Vyberte si svůj oblíbený styl a noste jej s krátkou bundou, která je tento podzim nutností. To vše vám poskytne skvělý vzhled, který vám vydrží celou sezonu,“ říká Nina Starck, vedoucí design týmu Lindex.

Každý si zde najde svůj oblíbený styl:

·    Slim – perfektně padnoucí slim kalhoty jsou letos na podzim velmi v módě, a to s velkými a volnými svetry.

·    Kalhoty s pěti kapsami – slim džíny se speciální úpravou povrchu látky dají vaší postavě a outfitu rockový nádech.

·    Klasické – klasické kostýmové kalhoty jsou vypůjčené z pánských obleků. Přidejte bílou košili, vysoké podpatky, a dosáhnete neodolatelného ženského vzhledu.

·    Zúžené – široké nahoře a úzké dole, tak pohodlné, že je nebudete chtít sundat, dodají vašemu kostýmku nový vzhled.

·    Široké nohavice – sezonní novinka, noste je s jakýmkoli tričkem s potiskem.

·    Volné kalhoty – budou zde vždy, hodí se ke všemu a sedí každé postavě.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen