Cory Monteith: smrt hvězdy seriálu Glee

Cory Monteith: smrt hvězdy seriálu Glee Cory Monteith: smrt hvězdy seriálu Glee Mladý a nadějný herec, jeden z hlavních hrdinů seriálu Glee, zemřel. V sobotu 13. července byl nalezen mrtvý v hotelovém pokoji.
Cory Monteith: smrt hvězdy seriálu Glee
{loadposition breadcrumb}

Cory Monteith: smrt hvězdy seriálu Glee

Mladý a nadějný herec, jeden z hlavních hrdinů seriálu Glee, zemřel. V sobotu 13. července byl nalezen mrtvý v hotelovém pokoji.

Filmové nebe opět mezi sebe přijalo další hollywoodskou star, která zemřela naprosto zbytečně. Stejně jako Heath Ledger nebo Brittany Murphy byl teprve jednatřicetiletý Cory Monteith nalezen personálem hotelu, kde byl ubytován, mrtvý ve svém pokoji.

Podle nejnovějších informací se spekuluje, zda je příčinou jeho úmrtí užívání návykových a omamných látek. Nebylo by to totiž poprvé, kdy by Cory takový problém měl. Hvězda hudebního seriálu Glee se totiž s touto závislostí potýkala už od svých devatenácti let a letos v březnu opět nastoupila na další odvykací kúru, která Corymu ovšem podle jeho nejbližších přátel nijak zvlášť nepomohla.

Při natáčení seriálu se Cory seznámil se svojí filmovou partnerkou Leou Michele, se kterou nedlouho poté vytvořili opravdový pár, a podle všeho to byla právě ona, kdo jej přesvědčil, aby předčasně ukončil své působení v seriálu, a mohl se tak přihlásit do odvykacího programu, kde strávil měsíc.

Jak se k celé situaci vyjádřila sama Lea, zatím není jasné, ale ostatní celebrity už na svých sociálních sítích vzdaly svému kolegovi hold. „Cory Monteithu! Doufám, že tvá duše už odpočívá v pokoji a ty se vznášíš v nebi s anděly… myslím na tebe!“ vzkázala svému kamarádovi zpěvačka Rihanna.

Související články:

Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu