Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!

Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky! Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky! Největší oblibě se roztleskávačky těší ve Spojených státech. Není proto překvapující, že spousta slavných hereček a zpěvaček včetně Madonny nebo Cameron Diazové svou cestu mezi světla lamp zahájila na středních školách právě takto. Kdo ještě ze slavných krásek zazářil jako cheerleader?
Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!

Největší oblibě se roztleskávačky těší ve Spojených státech. Není proto překvapující, že spousta slavných hereček a zpěvaček včetně Madonny nebo Cameron Diazové svou cestu mezi světla lamp zahájila na středních školách právě takto. Kdo ještě ze slavných krásek zazářil jako cheerleader?

Krása není dostačující kvalita pro to, aby se dívky mohly stát roztleskávačkami, je potřeba i velké dávky sportovního talentu, dravosti a odolnosti vůči stresu. Dostat se například mezi elitní roztleskávačky Dallas Cowboys, nejbohatšího a nejcennějšího týmu americké Národní fotbalové ligy (NFL), je natolik drsné, že si tento proces přípravy a tréninků vysloužil vlastní televizní pořad – Dallas Cowboys Cheerleaders (i u nás vysílá stanice Extreme Sports Channel). Ovšem talent a umění v mládí projevila nejedna slavná osobnost, která měla tu čest fandit svému týmu. Tady je máme!

Populární oscarová herečka Sandra Bullock (48) patřila k nejenergičtějším členkám týmu roztleskávaček na své střední škole ve státě Virginia. Dokonce existuje i starý záznam videa z roku 1981, na kterém vyzývá své spolužáky k nejlepšímu výkonu. Už na střední škole byla v té době budoucí herečka velmi oblíbená – dokonce ji zvolili dívkou, která dokáže všechny kolem sebe nejvíce rozveselit. Svůj sportovní um a vytrénované tělo později dokázala uplatnit v nejednom akčním filmu.

Blonďatá herečka a bývalá modelka Cameron Diaz (40) je známá svou perfektní figurou, o kterou i nyní úzkostlivě dbá. Herečka svoji postavu začala formovat už v mládí právě jako roztleskávačka na střední škole Long Beach Polytechnic High School v Kalifornii. Tuto školu nakonec Cameron nedokončila, odešla usilovat o kariéru v módním průmyslu, čímž – bohužel pro fandy místního sportovního týmu – skončila i její záliba roztleskávačky.

I popová královna Madonna (54) začínala jako roztleskávačka, a to na Rochester Adams High School v Detroitu. Energická zpěvačka i přes svůj věk stále předvádí neuvěřitelná taneční čísla a svou kondičkou často předčí i mladší kolegyně. Mnohé překvapí fakt, že tato diva byla, i přes svou divokou povahu, premiantka třídy s výbornými výsledky. Než se rozhodla pro kariéru v šoubyznysu, navštěvovala několik let i Michiganskou univerzitu. 

Na rozdíl od nynější image zlobivé holky vypadala Fergie (38) na střední škole jako naprostý andílek. Na kalifornské střední škole Glen Wilson High School byla zapálenou roztleskávačkou. Aktuálně chybí těhotné zpěvačce pravidelné tréninky, při kterých by se mohla pořádně vyřádit a zpevňovat postavu. Po porodu miminka, které je plánováno na září, se očekává, že nenechá své fanoušky dlouho čekat a hned se pustí zpátky do práce.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen

Zpět na článek: Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!
Zpět na článek: Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!
Zpět na článek: Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!
Zpět na článek: Fotogalerie: Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!