4 rozmazlovací tipy na letní wellness procedury

4 rozmazlovací tipy na letní wellness procedury 4 rozmazlovací tipy na letní wellness procedury Přemýšlíte, jak si dovolenou co nejvíce užít? Přinášíme vám několik tipů na rozmazlovací letní procedury, které bude chtít podstoupit znovu a znovu.
4 rozmazlovací tipy na letní wellness procedury
{loadposition breadcrumb}

4 rozmazlovací tipy na letní wellness procedury

Přemýšlíte, jak si dovolenou co nejvíce užít? Přinášíme vám několik tipů na rozmazlovací letní procedury, které bude chtít podstoupit znovu a znovu.

Masáž horkými lávovými kameny

Pokud cítíte, že máte ztuhlé svaly a klouby, nechte si nejprve prohřát celé tělo a poté si vychutnejte příjemnou masáž horkými lávovými kameny. Tato procedura přinese vašim svalům i kloubům kýžené uvolnění, přispěje k rychlejší regeneraci tkání a současně bude stimulovat krevní oběh. Masáž současně podporuje v těle proudění energií, zbavuje stresu, zlepšuje spánek i koncentraci.

Hydromasáž

Hydromasáž je perfektní způsob, který vás dostane do fyzické i psychické pohody pomocí intenzivního proudění vody. Tento typ masáže uvolňuje svalové napětí, což oceníte, pokud vás trápí například bolesti zad. Pomáhá však i při bolestech kloubů. Hydromasáž má příznivé účinky i na duševní zdraví. Přispívá totiž k tvorbě endorfinů, hormonů štěstí.

Wellness turistika pěšky, na kole i na koni

Jestliže vás nebaví ležet a relaxovat, můžete vyrazit na kolo nebo za pěší turistikou do okolní přírody. Lákavé jsou i jízdy na  koních. Proč se asi říká, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla?

TIP JOYONLINE.CZ:

Chcete si odpočinout? Udělejte si výlet do lázní. A že je z čeho vybírat. Skvělých wellness hotelů je u nás nyní opravdu mnoho.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu