Reklama

3 tipy, jak si vybrat tu pravou podprsenku

3 tipy, jak si vybrat tu pravou podprsenku 3 tipy, jak si vybrat tu pravou podprsenku Asi vás to překvapí, ale téměř každá druhá žena nosí nesprávnou velikost podprsenky. Myslíte si, že ta vaše vám stoprocentně padne? Tak čtěte a učte se s námi!
3 tipy, jak si vybrat tu pravou podprsenku
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak si vybrat tu pravou podprsenku

Asi vás to překvapí, ale téměř každá druhá žena nosí nesprávnou velikost podprsenky. Myslíte si, že ta vaše vám stoprocentně padne? Tak čtěte a učte se s námi!

Ačkoli se vám to možná nezdá, tak i když odcházíte z nákupu nové podprsenky s pocitem, že vám perfektně padne, nemusí to tak vždy být. V kabince vám perfektně sedla, ale ne vždycky vám daná velikost padne tak, jak by měla, což ze zdravotního hlediska může být pořádný průšvih.

Nevhodně vybraný kousek spodního prádla totiž dokáže napáchat nevratné škody. Ňadra dlouhodobě utiskovaná v příliš malé podprsence časem ztrácejí svoji elasticitu a krásu. Ve výsledku můžou mít vaše prsa i zdeformovaný tvar nebo si přivoláte nepěkné bolesti zad či hrudního koše.

Jak si tedy vybrat správnou podprsenku? Nemusíte kvůli tomu hned vytahovat metr. Stačí 3 zlatá pravidla:

1)      Obvod podprsenky by měl být takový, aby se vám mezi záda a podprsenku vešly 1 až 2 prsty, ne více. Podprsenku byste v pohodě měla zapnout na poslední háček.

2)      Špíčky na zádech neznamenají, že je vám podprsenka malá. Pokud nemáte ukázkovou postavu, budete se s nimi muset smířit, nepotřebujete kvůli nim větší velikost podprsenky.

3)      Košíčky vám nesmějí odstávat a prsa nesmějí přetékat nahoře, ani vylézat zespod košíčků. Čím menší obvod podprsenky zvolíte, tím větší zvolte velikost košíčků.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama