Sbalte ho aneb letní flirt povolen!

Sbalte ho aneb letní flirt povolen! Sbalte ho aneb letní flirt povolen! V létě je seznamování o tolik jednodušší než kdy jindy. Ale pokud patříte mezi stydlivky, jak odbourat strach z neúspěchu? My to víme!
Sbalte ho aneb letní flirt povolen!
{loadposition breadcrumb}

Sbalte ho aneb letní flirt povolen!

V létě je seznamování o tolik jednodušší než kdy jindy. Ale pokud patříte mezi stydlivky, jak odbourat strach z neúspěchu? My to víme!

1. Risk je zisk!

Pokud vám ještě pořád v hlavě zní poučka, že když si počkáte, tak se dočkáte, není divu, že jste stále žádný žhavý letní flirt neprožila. Hodné holky, co čekají v koutě, ještě nikdy nic nezískaly, takže se osmělte jedním (víc ovšem už ne!) drinkem a sedněte si na místo, kde vy uvidíte a zároveň vás každý příchozí spatří.

2. Úsměv nebolí!

Je vědecky prokázáno, že pouhý úsměv vám zajistí klíč k mnoha lidským srdcím, nebo minimálně přitáhne pozornost. Nemusíte se ve společnosti smát jak na lesy, ale dobře naladěná holka je pro chlapa mnohem sympatičtější než otrávená a znuděná princezna na baru.

3. Oční kontakt povolen

Nestyďte se, a pokud se vám někdo ve vaší blízkosti líbí, dlouze (napočítejte při tom v duchu do pěti) se na něj podívejte a pak uhněte pohledem. Pokud vám oční kontakt vrací, máte napůl vyhráno. Tímto se vraťte k bodu číslo dva, usmějte se a čekejte, co s nahozenou udičkou lovený chlapík udělá.

4. Dotýkejte se

Není třeba se kolem vašeho nového objevu hned vinout jako břečťan, stačí, když se čas od času pohladíte sama. Neděláme si legraci. Při rozhovoru si přehoďte vlasy ze strany na stranu nebo se obejměte pažemi, přitáhnete tak jeho pozornost a začne toužit po tom, aby se vás dotýkal i on sám.

Související články:

Mathew Williamson pro Lindex: Módní kolekce, na kterou se budete těšit!
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu