Kempování – letní romantika i zábava

Kempování – letní romantika i zábava Kempování – letní romantika i zábava Není třeba se děsit, kempování v 21. století už není retro. Můžete tak díky němu zažít romantiku ve dvou nebo party s kamarády. Je to jen na vás.
Kempování – letní romantika i zábava
{loadposition breadcrumb}

Kempování – letní romantika i zábava

Není třeba se děsit, kempování v 21. století už není retro. Můžete tak díky němu zažít romantiku ve dvou nebo party s kamarády. Je to jen na vás.

Při slovech kempování, stanování a táboření se asi většině z nás vybaví hlavně vzpomínky z dětství. Příznivcům outdooru a dovolených strávených cestováním autem se zastávkami a nocováním v přírodě se však tato slova proměňují každoročně v realitu.

Většina dnešních kempů už dávno není tím, čím byly za našeho dětství. Hlavně pokud se vydáte do zahraničí, kde je samozřejmostí sociální zařízení na patřičné úrovni a dobrá dostupnost služeb. Pokud se rozhodnete kempovat, ušetříte tím také nemalou částku za ubytování.

Nabídka kempů je velká – od klasických až po tzv. moderní kempy, které jsou svou výbavou srovnatelné s několikahvězdičkovým hotelovým pokojem. Stačí si vybrat. Ale zarytí kempaři vědí, že není nad to, zakotvit na vlastní pěst někde v přírodě a užít si ničím nerušené samoty.

Na co nesmíte zapomenout: kromě obligátního stanu a spacáku se rozhodně neobejdete bez karimatky, baterky, repelentu a pláštenky. Krém na opalování se bude hodit vždy a pitná voda je mnohdy nedoceněné bohatství.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Vztahy: bez cenzury