Celebrity milují: džínové lacláče

Celebrity milují: džínové lacláče Celebrity milují: džínové lacláče Džíny a lacláče. Klasika, která když se spojí dohromady, vytvoří dokonalý outfit na léto. Slavné krásky to už vědí, zkuste jej nosit jako ony.
Celebrity milují: džínové lacláče
{loadposition breadcrumb}

Celebrity milují: džínové lacláče

Džíny a lacláče. Klasika, která když se spojí dohromady, vytvoří dokonalý outfit na léto. Slavné krásky to už vědí, zkuste jej nosit jako ony.

Není overal jako overal. Existuje tolik variant, že byste musela mít skutečně obrovský šatník, aby obsahoval všechny. Květinový s krátkým rukávem, sametový či saténový na večerní společenské události nebo právě nejvíce trendy džínový, který si u nás v Čechách vysloužil už v devadesátých letech přízvisko ‚lacláče‘.

Slavné krásky samozřejmě tento trend pojaly každá po svém, a tak můžete v ulicích Los Angeles nebo New Yorku potkat uvolněný model Heidi Klum nebo rafinovaný střih podle Rihanny.

Pozadu v nošení lacláčů nezůstala ani teenager star Vanessa Hudgens, která si oblékla doslova festivalový look, jenž stačilo doplnit jen bikinami a korálky. Kráska z Victoria’s Secret Alessandra Ambrosio zase lacláče doplnila luxusní kabelkou od Dolce & Gabbana, leopardím tílkem, a elegantní look byl na světě.

A jak tedy takový model, který letos slaví comeback, nosit? Je to jen na vás. Ať už k lacláčům obujete lodičky, nebo conversky, obléknete tílko, nebo elegantní top, vždy budete stylová a in. Stačí se jen nebát a užít si naplno léto. Protože takový model k horkým letním dnům prostě patří.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu