Selena Gomez: Justinovi odpouštím, ale už naposledy!

Selena Gomez: Justinovi odpouštím, ale už naposledy! Selena Gomez: Justinovi odpouštím, ale už naposledy! Hollywoodská hvězdička Selena vzala Justina Biebera na milost, a tak po delší odmlce budou zase tvořit pár. Ale jen pod jednou podmínkou…
Selena Gomez: Justinovi odpouštím, ale už naposledy!
{loadposition breadcrumb}

Selena Gomez: Justinovi odpouštím, ale už naposledy!

Hollywoodská hvězdička Selena vzala Justina Biebera na milost, a tak po delší odmlce budou zase tvořit pár. Ale jen pod jednou podmínkou…

Zpěvák Justin Bieber v poslední době víc zlobí, než zpívá. Už po několikátém bouřlivém rozchodu se zpěvačkou Selenou Gomez se ovšem podle vlastních slov Justin změnil, nechce o svoji lásku přijít a plánuje sekat dobrotu.

„Změnil jsem se, nepotřebuji mít kolem sebe zástupy fanynek. Miluju ji a ona to ví,“ přiznal se nedávno Justin veřejnosti, čímž si proti sobě podle reakcí na sociálních sítích poštval nejednu ze svých četných obdivovatelek.

Selena ve vztahu k Justinovi má ovšem jasno. „Ano, vracíme se opět k sobě, ale pod podmínkou, že se začne chovat normálně, jinak s ním provždy skončím,“ dodává k velkému comebacku sama zpěvačka.

Hvězda zřejmě naráží na Justinovy alkoholické excesy, rvačky v hudebních klubech nebo údajné románky s fanynkami, kterých nebylo málo. Justin vše chce změnit a Selena, která má pro zpěváka podle všeho slabost, mu věří.

Věříte tomu společně se Selenou, nebo myslíte, že se Justin jen tak nezmění?

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen