Lea Michelle: Mé vítězství na Teen Choice Awards patří Corymu!

Lea Michelle: Mé vítězství na Teen Choice Awards patří Corymu! Lea Michelle: Mé vítězství na Teen Choice Awards patří Corymu! Hvězda seriálu Glee vyhrála cenu za nejlepší herečku a přímo na pódiu promluvila ke svým fanouškům ohledně smrti své lásky Coryho a věnovala mu cenu.
Lea Michelle: Mé vítězství na Teen Choice Awards patří Corymu!
{loadposition breadcrumb}

Lea Michelle: Mé vítězství na Teen Choice Awards patří Corymu!

Hvězda seriálu Glee vyhrála cenu za nejlepší herečku a přímo na pódiu promluvila ke svým fanouškům ohledně smrti své lásky Coryho a věnovala mu cenu.

Herečka teprve nedávno oslavila šestadvacáté narozeniny a už musí čelit neuvěřitelnému tlaku médií kvůli svého smrti partnera a seriálového parťáka Coryho Monteitha. Proto není divu, že se herečka od jeho smrti na veřejnosti příliš neukazovala a soustředila se jen na práci a památeční koncert pro svoji lásku.

V neděli 11. srpna ovšem Lea promluvila živě a přímo k fanouškům právě o ztrátě své lásky a poděkovala všem, kdo ji podporovali. Příležitost k tomu měla díky předávání Teen Choice Awards, kde přebírala cenu za nejlepší herečku.

„Děkuji vám všem a jsem ráda, že tu mohu dnes stát a říct všem, jak moc pro mě znamená vaše láska a podpora během posledních několika dní. Uplynulé týdny pro mě rozhodně nebyly jednoduché,“ řekla Lea při přebírání ceny.

„Ne že bych o svých fanoušcích někdy předtím pochybovala, ale tou obrovskou laskavostí a ochotou mi pomoci jste předčili má očekávání. A právě proto, jak jste skvěle psali o Coryho talentu, úsměvu i skvělé povaze, bych chtěla právě jemu věnovat tuto cenu,“ dodala dojatá zpěvačka.

Zpěvačka se láskou a bolestí nad odchodem Coryho vyjářila i o svém vztahu k němu. „Pro všechny, kdo jste jej milovali stejně jako já, ať už jste ho znali jen ze seriálu, anebo osobně, bych chtěla vzkázat, že společně se z toho dokážeme dostat a na Coryho vzpomínat jen v dobrém. Byl to úžasný člověk, který v mém srdci zůstane navždy,“ dodala dojatá herečka.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu