Nenažrané celebrity…

Nenažrané celebrity… Nenažrané celebrity… … aneb i slavné krásky nejsou celý život na dietách. Můžete se o tom sami přesvědčit. Představujeme vám tři hollywoodské krásky, které se bez kalorických bomb prostě neobejdou.
Nenažrané celebrity…
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Nenažrané celebrity…

… aneb i slavné krásky nejsou celý život na dietách. Můžete se o tom sami přesvědčit. Představujeme vám tři hollywoodské krásky, které se bez kalorických bomb prostě neobejdou.
Katy Perry (28) Zpěvačka známá svými bujnými křivkami se rozhodně netají svou láskou k fast foodu. Často na svém Twitteru uveřejňuje fotky sama sebe s hamburgerem, hotdogem či velkou porcí hranolků. Katy má ve zvyku se ve stresovém období přecpávat nezdravým jídlem, což dělá starosti především jejím přátelům. Dokáže prý na posezení spořádat dvojitý burger nebo celou pizzu s česnekovým dipem a jako svačiny si vybírá zásadně brambůrky. Kvůli své fastfoodové závislosti nejednou rozvířila spekulace o těhotenském bříšku, když ještě byla provdaná za herce Russella Branda. „Nejsem těhotná, jen prostě zbožňuju kalorická, nezdravá jídla,“ ohradila se zpěvačka. Podobně je na tom i hvězda pořadu Vášnivý jedlík (vysílá Spektrum) Adam Richman, který objíždí americká města a vyhledává podniky s obrovskými porcemi. Naštěstí Katy, na rozdíl od Adama, musí neustále procvičovat a zdokonalovat svá taneční čísla, a tak se o svou linii nemusí tolik bát. Jennifer Lawrence (22) Mladá oscarová herečka, která už dlouhodobě kritizuje kult vyzáblých modelek, si umí pořádně dopřávat. Jennifer dokonce k tomuto tématu několikrát zdůraznila, že by se nikdy netrápila hlady a že by se sladkých a nezdravých jídel nikdy nevzdala. Nedávno dokonce prohlásila: „Na konci náročného dne si nedovedu představit nic lepšího než sledovat reality show a cpát se u toho kalorickými bombami.“ Když se jí moderátoři při ceremoniálu předávání filmových cen ptali, jak se připravovala na slavnostní večer, odpověděla, že se válela na posteli a ládovala se brambůrky, a to do té doby, než ji přišli stylisté obléknout. Při předávání Zlatých glóbů si v luxusních šatech a špercích zase došla pro pytlík brambůrek, se kterými se bez ostychu vrátila na své sedadlo. Nedávno při filmovém festivalu v Cannes dokonce odmítla jíst v luxusních francouzských restauracích a raději zvolila fastfoodový řetězec. Jennifer je ale známá svou bezvadnou kondičkou, a tak i ona může nadále jíst nezdravě, a přitom ukazovat svou skvělou figuru. Britney Spears (31) Jen málokterá hvězda miluje nezdravé jídlo tak jako Britney. I když byla mnohokrát v médiích zesměšňována kvůli své zálibě v nezdravých jídlech, úspěšná zpěvačka si z toho nedělá velkou hlavu a dále nakupuje své oblíbené potraviny. Nejednou ji fotografové nachytali při nákupu čokolád, brambůrek nebo přeslazených limonád. Na kamerových záznamech je často viděna s obrovským kbelíkem smažených křidýlek, mléčnými koktejly a lízátky. Britney nepříliš zdravé pochoutky prostě miluje a neomezuje se pouze na sebe, ale jídlo z fastfoodu podává i svým dvěma synům. Zpěvačka, která si v minulosti prošla skandálním obdobím, si jídlem získává kontrolu sama nad sebou. Je až k neuvěření, jak se stále dokáže udržet fit s množstvím nezdravého jídla, které spořádá. V kuloárech se spekuluje, že zpěvačka střídá období nerušeného hodování s obdobím půstu, během kterého pilně cvičí a posiluje, aby mohla dále ukazovat své ploché bříško.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen

Zpět na článek: Nenažrané celebrity…
Zpět na článek: Nenažrané celebrity…
Zpět na článek: Nenažrané celebrity…