Lulu Kennedy navrhla limitovanou edici TONI & GUY

Lulu Kennedy navrhla limitovanou edici TONI & GUY Lulu Kennedy navrhla limitovanou edici TONI & GUY TONI & GUY ve spolupráci s britskou designérkou Lulu Kennedy přinese na český trh limitovanou edici produktů s jejím designem. A jak bude vypadat? My to už víme!
Lulu Kennedy navrhla limitovanou edici TONI & GUY
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Lulu Kennedy navrhla limitovanou edici TONI & G

TONI & GUY ve spolupráci s britskou designérkou Lulu Kennedy přinese na český trh limitovanou edici produktů s jejím designem. A jak bude vypadat? My to už víme!
Lulu Kennedy je designérka, módní návrhářka a zakladatelka neziskové organizace Fashion East, což je projekt na podporu nových talentovaných britských designérů. Tento projekt od září roku 2012 sponzoruje TONI & GUY Hair Meet Wardrobe a spolupracují spolu mimo jiné na přehlídkách pro London Fashion Week. Lulu díky tomuto projektu objevila a přivedla na London Fashion Week spoustu dnes již velmi známých návrhářů jako Jonathan Saunders, House of Holland, Marios Schwab, Roksanda Ilincic, Gareth Pugh. „Se značkou TONI & GUY Hair Meet Wardrobe spolupracuji již delší dobu jako členka jejich Styling Collection napříč přehlídkami, vlasovými trendy a různými eventy. Bylo mi velkým potěšením spolupracovat na tomto speciálním projektu. Celý proces tvorby limitované edice byl velmi zábavný a kreativní, přesně podle mého gusta. Spojení krásy a módy s mým stylem šlo velmi přirozeně a myslím, že jsme přesně vystihli charakter jednotlivých stylů Hair Meet Wardrobe. Už se moc těším, až uvidím návrhy, které jsme vytvořili, na produktech v obchodech,“ říká o spolupráci Lulu Kennedy. Lulu Kennedy má svou módní značku Lulu & Co., která je k dispozici v předních britských obchodech jako např. Selfridges, Harvey Nichols, Liberty a na ASOS.com a v dalších světových módních metropolích. Celá značka je založena na spolupráci s mladými návrháři a zaměřuje se právě na limitované edice, mezi které patří i ta pro TONI & GUY Hair Meet Wardrobe, kterou vytvořila přímo Lulu. Doporučená maloobchodní cena je 269 Kč u všech přípravků. Limitovaná edice bude dostupná v září a v říjnu v dm drogeriích.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Fotogalerie: Módní trendy na léto

Zpět na článek: Lulu Kennedy navrhla limitovanou edici TONI & GUY