Zayn Malik z One Direction se zasnoubil!

Zayn Malik z One Direction se zasnoubil! Zayn Malik z One Direction se zasnoubil! Člen populárního boybandu má důvod slavit. Jeho přítelkyně mu kývla na žádost o ruku, a dokonce za asistence svých rodičů.
Zayn Malik z One Direction se zasnoubil!
{loadposition breadcrumb}

Zayn Malik z One Direction se zasnoubil!

Člen populárního boybandu má důvod slavit. Jeho přítelkyně mu kývla na žádost o ruku, a dokonce za asistence svých rodičů.
Fanynky mají opět důvod k pláči. Zayn z kapely One Direction je zasnoubený! Podle všeho se už k této situaci schylovalo delší dobu, a tak, když Zaynova láska Perrie Edwards měla při světové premiéře videoklipu This Is Us na prsteníčku navlečený opravdový skvost, nikdo nepochyboval, že se jedná právě o zásnubní prsten. Jak zní oficiální zpráva. Mladý pár se zasnoubil a odmítl se dál k čemukoli vyjádřit. Kdo si ale pustil pusu na špacír, byla snoubenčina matka Debbie, která komentovala zásnuby velice pozitivně. „Zayn se nás přišel tradičně zeptat a my mu s mým mužem požehnali. Je to dokonalý pár, který se k sobě hodí, a nedokážu si je představit s někým jiným,“ dodala nadšená Perriina maminka. Kdy a jak svatba proběhne a zda to snoubenci opravdu stihnou do roka, jak se předpokládá, nikdo neví. Jisté však je, že oba mladí, teprve dvacetiletí zpěváci to myslí opravdu vážně, a za to jim tleskáme a budeme držet palce.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen