5 tipů,jak se zdravě opálit bez solária

5 tipů,jak se zdravě opálit bez solária 5 tipů,jak se zdravě opálit bez solária Kdo z nás by se nechtěl pyšnit nádherně opálenou pokožkou… Statistiky poslední doby jsou však více než varovné. Rapidně stoupá počet osob postižených rakovinou kůže. Dejte přednost zářivě bronzovému opálení bez zdravotních rizik.
5 tipů,jak se zdravě opálit bez solária
{loadposition breadcrumb}

5 tipů,jak se zdravě opálit bez solária

Kdo z nás by se nechtěl pyšnit nádherně opálenou pokožkou… Statistiky poslední doby jsou však více než varovné. Rapidně stoupá počet osob postižených rakovinou kůže. Dejte přednost zářivě bronzovému opálení bez zdravotních rizik.
1. Řekněte NE rakovině kůže – Zvolte nástřik. Na rozdíl od klasického opalování se nevystavujete škodlivým UVA a UVB paprskům, jejichž přímý vliv na rozvoj rakoviny kůže i výskyt slunečních alergií byl vědecky prokázán. Nemusíte se obávat ani spálenin či nepěkných pigmentových skvrn. 2. Krásné opálení bez kompromisů – Zapomeňte na nežádoucí zápach. Na rozdíl od běžně používaných samoopalovacích produktů je totiž VITA LIBERATA zcela bez parfemace. Neobsahuje ani parabeny či alkohol. 3. Vaše opálení bude dokonale rovnoměrné – Vyvarujete se neoblíbených světlých míst, která při opalování či pobytu venku zakrývají plavky nebo jiný oděv. Od hlavy až k patě si vychutnejte krásně zlatavý jednolitý odstín. 4. Všestranné použití – Podle vlastních preferencí si můžete zvolit profesionální nástřik v některém z partnerských salonů nebo v pohodlí svého domova. Pro domácí použití se hodí i široké spektrum přípravků pro snadnou samoaplikaci. 5. Přípravky VITA LIBERATA o pokožku pečují – Udržují ji v bezvadném stavu, dodávají potřebnou hydrataci a zabraňují předčasnému stárnutí. Blednutí opálení je velmi přirozené a stejnoměrné. Nemusíte řešit suchou, odlupující se pokožku či nepěkné mapy na těle. Další informace jsou k dispozici na: www.vitaliberata.cz.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen