Omládněte bezpečně, rychle, a hlavně efektivně

Omládněte bezpečně, rychle, a hlavně efektivně Omládněte bezpečně, rychle, a hlavně efektivně Chcete se zbavit vrásek a zlepšit celkový vzhled své pokožky? Nemusíte čekat na podzim, celou řadu velmi účinných metod pro krásu tváře a celého těla lze provádět bezpečně i během slunných dnů.
Omládněte bezpečně, rychle, a hlavně efektivně
{loadposition breadcrumb}

Omládněte bezpečně, rychle, a hlavně efektivně

Chcete se zbavit vrásek a zlepšit celkový vzhled své pokožky? Nemusíte čekat na podzim, celou řadu velmi účinných metod pro krásu tváře a celého těla lze provádět bezpečně i během slunných dnů.

Hrozí velké riziko vzniku tmavých pigmentových skvrn, o které samozřejmě nikdo nestojí. I samotní estetičtí chirurgové a dermatologové se vyhýbají řadě oblíbených procedur, ať už se jedná o plastické operace, či o laserovou depilaci. Doktor Libor Dvořáček z pražské Bomton Clinic vám poradí, které procedury můžete podstoupit bez problémů a obav již teď, a nemusíte tak čekat na pošmourné podzimní dny.

Kde krémy nestačí, svěřte se do rukou lékaři

Jednou z velmi účinných a během letních měsíců naprosto bezpečných zkrášlovacích procedur je mezoterapie. Jedná se o metodu určenou k omlazení pokožky, která si poradí i tam, kde běžná kosmetika ztrácí dech a nepřináší kýžené účinky.

S pomocí mikrojehliček se do středních vrstev kůže aplikují výživné látky vč. tolik potřebných vitaminů, aminokyselin a koenzymů. Výsledkem je viditelně omlazená, výrazně hydratovaná, do hlouky vyživená a krásně zregenerovaná pleť. Středně hlubové vrásky se vypínají, ošetřená místa se zpevňují.

Mezoterapií se ošetřuje tvář, výborně účinkuje v oblasti krku a dekoltu, stejně jako na hřbetech rukou a lze ji aplikovat i na vlasovou pokožku. Tato procedura řeší nejen zdravý růst vlasů, ale dokáže i výrazně omezit jejich vypadávání. „Jelikož je klinika úzce spojena s vlasovým studiem, o vaše vlasy je perfekně postaráno,“ říká MUDr. Libor Dvořáček, vedoucí lékař Bomton Clinic. Lékař ve spojení s kadeřníkem dokážou vlasy oživit a dodat jim potřebnou péči nad rámec možností běžné kosmetiky.

Bezpečně proti vráskám

Tolik oblíbené botulotoxinové injekce představují časově nenáročnou metodu proti mimickým vráskám, kterou můžete podstoupit během celého roku. Na rozdíl od laseru tu nehrozí nebezpečí vzniku tmavých pigmentových skvrn. „Není divu, že botoxové injekce patří k nejoblíbenějším metodám proti vráskám na světě,“ říká MUDr. Libor Dvořáček. „Dokážou si s nimi poradit rychle, bezpečně a bez nutnosti rekonvalescence. Po aplikaci můžete jít zpět do práce a vykonávat běžné činnosti okamžitě, aniž by na vás kdokoli zákrok poznal.“

Účinek nastupuje během 4 až 10 dní a vydrží až půl roku. Při pravidelné a opakované aplikaci se působení látky prodlužuje, ošetřené svaly zůstávají dočasně zbavené své funkce, čímž dochází k vyhlazení vrásek. Botox lze kombinovat i s jinými účinnými látkami, jako pleti přirozená kyselina hyaluronová, která se stará o hloubkovou hydrataci a vyplnění již vzniklých vrásek. Pár malých vpichů dokáže vykouzlit malý zázrak.

Léto v suchu

Kromě stop času pomáhá botulotoxin také proti pocení. To dokáže pěkně potrápit zejména během letních měsíců. Dobrou zprávou je, že se tohoto společensky nepříjemného problému můžete zbavit rychle a efektně v ordinaci zkušeného dermatologa.

Během konzultace s lékařem prodiskutujete svá očekávání a odborník navrhne efektivní řešení přímo vám na míru. Botox se dá aplikovat do podpaží, na plosky nohou, do dlaní a i na čelo, kde zároveň vyhladí případné mimické vrásky. Vše probíhá ambulantně a diskrétně. Během dvou až deseti dnů uvidíte výsledek aplikace. Činnost ošetřených potních žlaz se omezí až téměř zastaví. Finální efekt vydrží až jeden rok.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Váš příběh: Můj nejlepší kamarád je Číňan
Vztahy: bez cenzury