Aromaterapie všedního dne

Aromaterapie všedního dne Aromaterapie všedního dne Komerční článek - Kdo by si nechtěl užívat každý den plný pohody a s dobrou náladou. Jak se ale radovat ze života, když věci nevychází tak, jak jsme si představovali? Možná by Vám pomohla relaxační masáž, ale nemáte na ni čas? Vyzkoušejte naše tipy vycházející z aromaterapie a zařaďte do své každodenní náplně nové voňavé rituály pro radost. Představujema Vám aromaterapii všedního dne...
Aromaterapie všedního dne
{loadposition breadcrumb}

Aromaterapie všedního dne

Komerční článek - Kdo by si nechtěl užívat každý den plný pohody a s dobrou náladou. Jak se ale radovat ze života, když věci nevychází tak, jak jsme si představovali? Možná by Vám pomohla relaxační masáž, ale nemáte na ni čas? Vyzkoušejte naše tipy vycházející z aromaterapie a zařaďte do své každodenní náplně nové voňavé rituály pro radost. Představujema Vám aromaterapii všedního dne...

Propagace značky KF Nordic
Joyonline.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah.

Nastartujte den svou oblíbenou vůní...

To jak strávíme nový den velkou měrou ovlivňuje to jakou nohou vstaneme, s jakou náladou se probouzíme. Jak to tedy udělat, abychom vstávali s tou nejrůžovější? Naplňte svůj nosánek příjemnou vůní hned po probuzení. Dopřejte si šálek kávy, nebo čaje... nezapomeňte si přivonět, ale jen na chvilku. Ta hlavní voňavá náruč na Vás teprve čeká. Dopřejte si sprchu s luxusním aroma olejem. Pokud máte více času, proč byste si nemohla dopřát i teplounkou koupel?

Na českém trhu je od začátku letních prázdnin nově k dostání oblíbená francouzská kosmetika Compagnie de Provence, která je vyráběna podle původních tradičních receptur z těch nejkvalitnějších surovin pěstovaných v sladké Provence. V její nabídce najdete sprchové gely, krémy na ruce, tělová mléka, mýdla i koupele. Veškerá kosmetika je nabízena také ve formě miniatur – malý krém na ruce jako první pomoc před blbou náladou tak můžete mít vždy při ruce.

Vůně jasmínu, divokých růží, třešňových květů, pačuli, červeného grepu, levandule, fialek či verbeny... určitě si najdete tu svou.

3766-svicka-ve-skle-snowberry-mala

Vonné svíčky – všude jako doma

Dalším tipem pro radost všedního dne jsou vonné svíčky. Že to není nic originálního? Napadlo Vás však zapálit si malou svíčku třeba v kanceláři na stole, nebo na zahradě při venkovním posezení?

Naším tipem jsou vonné svíčky Village Candle, které vydrží hořet až několik desítek hodin. Díky svým dokonalým vůním i dárkovému balení budou tyto vonné svíčky také dokonalým dárkem.

3767-svicka-ve-skle-crisp-apple-stredni

Voňavé dekorace interiéru – na psychiku levandule!

Pokud byste hledala přírodní vůni s nejvíce uklidňujícími účinky, jistě narazíte na levanduli. Levandule je královnou mezi vonnými bylinami. Kromě antiseptických účinků, dokáže rychle uchlácholit naši psychiku. Pokud si nemůžete dopřát koupel v levandulovém oleji vždy, když se o Vás pokoušejí mrákoty při hádce se šéfem, vyzbrojte se a opatřete si do kanceláře nebo domů kouzelné doplňky a dekorace s vůní levandule a Provence. Stejně tak můžete mít v kabelce levandulový olejíček, nebo krém na ruce s vůní levandule.

5030-pena-do-koupele-sweet-violet-300-ml

Posledním malým rituálem před spaním může být právě zmíněná blahodárná koupel. Její účinek umocníte, když si na závěr namažete pokožku celého těla zvláčňujícím vyživujícím a především sladce vonícím tělovým mlékem. Přejeme Vám dny plné voňavé pohody!