Dny fitness vám zdarma otevřou dveře ke sportu

Dny fitness vám zdarma otevřou dveře ke sportu Dny fitness vám zdarma otevřou dveře ke sportu Zbyla vám po dovolené nějaká kila navíc? Nechce se vám naskočit do pracovního tempa? Přichází čas pro výběr toho správného fitness přesně podle vašich představ, a dokonce zdarma.
Dny fitness vám zdarma otevřou dveře ke sportu
{loadposition breadcrumb}

Dny fitness vám zdarma otevřou dveře ke sportu

Zbyla vám po dovolené nějaká kila navíc? Nechce se vám naskočit do pracovního tempa? Přichází čas pro výběr toho správného fitness přesně podle vašich představ, a dokonce zdarma.

Možností je mnoho, seznamte se s kluby, ve kterých to ještě neznáte. Právě pro vás připravila iniciativa Česko se hýbe ve dnech 20.–22. září již potřetí dny otevřených dveří ve více než 150 fitness centrech po celé republice.

Přijďte si zdarma zacvičit a vyzkoušet si nová sportovní prostředí. Vyškolený personál vám poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy. Seznámíte se s novinkami mezi cvičebními trendy jak ve fitness, tak v aerobních aktivitách, a to vše pod vedením zkušených lektorů.

Vyberete si to pravé fitness přesně pro vás a vaše známé. Takové, které bude splňovat veškeré vaše představy. Pohyb se stane nedílnou součástí vašeho běžného života. Seznam zapojených fitness center naleznete na www.ceskosehybe.cz. Stačí si jen vybrat.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen