Přejte si k narozeninám něco originálního a podpořte dobrou věc

Přejte si k narozeninám něco originálního a podpořte dobrou věc Přejte si k narozeninám něco originálního a podpořte dobrou věc Každý jistě zažil situaci, kdy dostal k narozeninám spoustu nechtěných dárků. Ty pak skončily někde v koutě, kde na ně padal prach, nebo šly zpátky do oběhu. S originálním nápadem, o co si říct k narozeninám, přichází sdružení Lata. Svým projektem Narozeniny ze ZLata podpoří všechny, kteří chtějí zajímavý dárek a zároveň přispět na dobrou věc.
Přejte si k narozeninám něco originálního a podpořte dobrou věc
{loadposition breadcrumb}

Přejte si k narozeninám něco originálního a podpořte dobrou věc

Každý jistě zažil situaci, kdy dostal k narozeninám spoustu nechtěných dárků. Ty pak skončily někde v koutě, kde na ně padal prach, nebo šly zpátky do oběhu. S originálním nápadem, o co si říct k narozeninám, přichází sdružení Lata. Svým projektem Narozeniny ze ZLata podpoří všechny, kteří chtějí zajímavý dárek a zároveň přispět na dobrou věc.

Nově je možné originálním způsobem přispět na chod neziskové organizace Lata. Stačí si místo dárků přát od přátel k narozeninám finanční příspěvek právě pro tuto organizaci. Má to dvě výhody. Nebudete muset řešit, co s dárky, které se vám nehodí, a zároveň vás bude hřát pocit, že jste pomohli dobré věci.

Oslavte své Narozeniny ze ZLata

 

Proč byste měli podpořit právě Latu? Je jedinou organizací v Praze, která pomáhá sociálně ohroženým dětem a mládeži ve věku 13–26 let zvládat nepříznivé nebo ohrožující životní situace. V rámci projektu Ve dvou se to lépe táhne se tak mladí lidé učí za podpory vrstevnického dobrovolníka, se kterým jsou v úzkém kontaktu, řešit každodenní starosti a problémy. Díky této podpoře se stávají samostatnější, sebevědomější a jsou schopni čelit nepřízni osudu a začlenit se do společnosti.

Pokud se rozhodnete pro Narozeniny ze ZLata, stačí kontaktovat neziskovou organizaci Lata na www.lata.cz. Sdružení dodá elektronickou pozvánku pro vaše přátele, kasičku a případně i on-line link, kam bude možné příspěvek poslat on-line. Všichni hosté, kteří během vaší narozeninové oslavy Latě přispějí, nakonec dostanou potvrzení o daru, který si pak mohou odepsat z daní.

Info o neziskové organizaci Lata

Nezisková organizace Lata – Programy pro ohroženou mládež pomáhá od roku 1994 sociálně ohroženým dětem a mladým lidem ve věku 13–26 let. Hlavní projekt Ve dvou se to lépe táhne je založen na vrstevnické podpoře od vyškolených dobrovolníků, od nichž se klienti učí, jak se vypořádat s obtížnými životními situacemi a kvalitně trávit volný čas.

Pomoc dobrovolníků je doplněna o odbornou péči sociálních pracovníků a další doplňkové služby. V roce 2012 rozšířilo sdružení své služby o program podpůrné individuální práce s rodinou. Jeho cílem je provázení rodičů v náročných momentech výchovy dětí, nalezení prostoru pro komunikaci mezi členy rodiny a posílení zdravých vazeb mezi nimi. Za svou práci získala Lata v roce 2013 mezinárodní Cenu Nadace Erste za přínos sociální integraci. Více informací naleznete na www.lata.cz.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Fotogalerie: Módní trendy na léto