Objev roku Adam Mišík nahrává desku a chystá se na turné

Objev roku Adam Mišík nahrává desku a chystá se na turné Objev roku Adam Mišík nahrává desku a chystá se na turné Šestnáctiletý talentovaný zpěvák Adam Mišík vypustil do světa svůj první videoklip, a to na singl Tvoje světy. Je talentovaný, neokoukaný a nás rozhodně baví. Co říkáte vy?
Objev roku Adam Mišík nahrává desku a chystá se na turné
{loadposition breadcrumb}

Objev roku Adam Mišík nahrává desku a chystá se na turné

Šestnáctiletý talentovaný zpěvák Adam Mišík vypustil do světa svůj první videoklip, a to na singl Tvoje světy. Je talentovaný, neokoukaný a nás rozhodně baví. Co říkáte vy?

Mišíkovo nové video, které režíroval mladý režisér Michal ‚Boodya‘ Budinský, se natáčelo dva dny na mnoha lokacích v Praze. Dominuje mu však magické Prokopské údolí, v němž se odehrává finále klipu, při kterém hlavní dvojici – Adamovi a jeho videoklipové lásce, herečce Sáře Sandevě, jinak známé například ze seriálu Gympl – asistovalo více než padesát komparzistů a tanečníků. Klip má po měsíci od uvedení na YouTube už přes 300 000 zhlédnutí!

„Příběh klipu je zrcadlem textu skladby Tvoje světy. Kluk vyráží na první rande s holkou, do které je od první chvíle zamilovaný až po uši. Je rozhodnutý jí připravit nezapomenutelný zážitek, žádné klasické první rande à la kino a kola. Vyzvedne ji na skútru a doveze na tajné místo, vyhlídku nad Prahou, kde připravil romantický piknik. Pak přijde to pravé překvapení, vezme ji do ‚svého světa‘, do skupiny přátel, úžasné subkultury lidí ve stylu hippies, které baví život,“ uvádí příběh klipu Adam Mišík a dodává: „Vzhledem k tomu, že jsme natáčeli venku, tak jsme se modlili, aby nám vyšlo počasí. Naštěstí jsme trefili dva snad nejhezčí dny z celého roku, takže klip je krásně slunečný, přesně jak to k letní pozitivní skladbě patří.“

Adam je momentálně zavřený ve studiu, kde bude až do konce září natáčet své debutové album, které by mělo vyjít v listopadu tohoto roku. „Chceme, aby deska byla co nejrozmanitější. Některé skladby jsou rockovější, jako například právě první singl, v jiných se inspirujeme moderním R&B a popem, jaký tvoří například Bruno Mars, Olly Murs, Maroon 5 nebo můj oblíbený Justin Timberlake,“ říká Adam Mišík. V říjnu a listopadu zároveň Adam vyrazí s nově utvořenou doprovodnou kapelou na velké koncertní turné po České republice. Držíme palce a jsme zvědaví, kam to Adam dotáhne. Doufáme, že vysoko!

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu