Gisele Bündchen tváří podzimní kampaně H&M

Gisele Bündchen tváří podzimní kampaně H&M Gisele Bündchen tváří podzimní kampaně H&M Krásná Brazilka nyní bude zdobit celou kampaň známé značky – a navíc, když si stáhnete song, který kampaň provází, podpoříte dobrou věc. To už stojí za poslech.
Gisele Bündchen tváří podzimní kampaně H&M
{loadposition breadcrumb}

Gisele Bündchen tváří podzimní kampaně H&M

Krásná Brazilka nyní bude zdobit celou kampaň známé značky – a navíc, když si stáhnete song, který kampaň provází, podpoříte dobrou věc. To už stojí za poslech.

Spojení móda a charita je odjakživa velmi silným magnetem pro většinu žen po celém světě, a tak se slavný módní řetězec rozhodl pokračovat v podpoře dobrých věcí.

Tváří podzimní kampaně H&M je Gisele Bündchen. Tato světová supermodelka bude mít na sobě základní sezonní kousky značky H&M, které odrážejí drsný, ale zároveň ženský vzhled přenesený přímo z ulice.

Nechybějí mezi nimi funkční kabáty a blejzry, které se nosí s halenkami, mikinami i kalhotami. Gisele bude také exkluzivně pro H&M zpívat v kampani, která zahrnuje reklamní šoty v televizi a na internetu i tištěné materiály a billboardy. Startuje 12 září.

Píseň All Day and All of the Night skupiny The Kinks si bude možno zdarma stáhnout na hm.com a objeví se též na iTunes v rámci kampaně sbírající finanční prostředky pro UNICEF. Za každé stáhnutí daruje H&M prostředky prostřednictvím UNICEF pro nákup vakcíny pro jedno dítě.

 „Mám ohromnou radost, že mohu být letos na podzim tváří H&M. Miluji stylový vzhled ulice a těší mě, že můžeme také získat peníze pro UNICEF. Doufám, že si mou písničku všichni stáhnou!“ říká Gisele.

My se přidáváme a máme radost z toho, že tam, kde tak často utrácíme, jdou peníze i na jiné účely než obvykle.

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen
sledujte nás na instagramu