Připravte se na podzim!

Připravte se na podzim! Připravte se na podzim! Komerční článek - Už je to tak, léto se nezadržitelně chýlí ke konci a vládu přebírá podzim. Co nevidět tu bude sychravé počasí, déšť, vítr a plískanice. Na to všechno je třeba řádnou péčí připravit vaši pleť. Navíc po až překvapivě náročném létě si žádá pozornost celé tělo.
Připravte se na podzim!
{loadposition breadcrumb}

Připravte se na podzim!

Komerční článek - Už je to tak, léto se nezadržitelně chýlí ke konci a vládu přebírá podzim. Co nevidět tu bude sychravé počasí, déšť, vítr a plískanice. Na to všechno je třeba řádnou péčí připravit vaši pleť. Navíc po až překvapivě náročném létě si žádá pozornost celé tělo.

Propagace značky Zapakatel.cz.
Joyonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Vaše pleť dostala zabrat, vynahraďte jí to

Celé léto na váš obličej nemilosrdně dopadaly paprsky slunce a ne vždy byl chráněn opalovacím krémem. Do toho citlivou pokožku obličeje vysoušela také mořská voda nebo voda z koupaliště. Věřte, že pleť tím dostala docela zabrat. A proto je teď ta nejlepší chvíle věnovat jí pořádnou dávku péče!

Ideální je masáž obličeje, při které se i vy sama krásně uvolníte, a peeling na odstranění starých kožních buněk. Vhodná je také regenerační a hydratační maska. (Obdobnou péči si zaslouží i vaše vlasy. Ty trpěly podobně jako obličej.)

Jednou návštěvou salonu však nic nespasíte. Důležité je se o svou pleť starat den co den. Samozřejmostí by mělo být důkladné odlíčení a vyčištění pleti, po kterém by měla následovat také tonizace, jež odstraní poslední zbytky nečistot a stáhne póry. V žádném případě nevynechávejte poslední krok – nanesení krému. Ten si vždy vybírejte přesně podle potřeb vaší pleti.

Hýčkejte se

Pleť na obličeji je možná nejvíce vystavená slunci, ale i zbytek těla si během léta užil své. Věnujte mu taktéž důkladnou očistu a zároveň sobě dopřejte chvíle plné odpočinku a pohody. A začněte od podlahy. Vaše nohy si zaslouží důkladnou pedikérskou péči – tvrdé paty nejsou nic krásného, ani příjemného. Pokožku celého těla zase zvláční medové, čokoládové či bahenní masáže.

Tip: Pokud chcete ušetřit, hledejte masáže a kosmetickou péči na slevových serverech. Nejlépe si vybírejte u osvědčených a důvěryhodných prodejců, jako je například Zapakatel.cz a další.

1255004_88259036_854x1280_copy

V létě se skvěle tloustne

Než se oteplí, velká část žen hubne „do plavek“. Každá chce přece vypadat úchvatně. Ale potom, co dáte na odiv svou krásu, končí přísná dieta a většina dam se oddává letním radovánkám, jako je grilování či pojídání zmrzliny. A aniž byste si to uvědomovala, postupně do těla dostáváte obrovské množství kalorií.

Nepropadejte panice, postavte se tomu čelem a „dejte si do těla“. Nejenže uděláte něco přínosného pro svou postavu, ale díky pohybu vylučuje vaše tělo endorfin a vy se pak budete cítit spokojeně i v těch nejdepresivnějších podzimních dnech.

Sport si vyberte podle sebe. Je celkem jedno, jestli se rozhodnete pro individuální, nebo skupinový. Pokud si ze začátku nevíte rady, využijte osobního trenéra, nebo skupinových cvičení. Obzvlášť teď na podzim narazíte v tomto ohledu na příjemné slevy v Praze, Brně, Plzni a mnoha dalších městech.

661434_13916365_copy

sledujte nás na instagramu