Který je lepší aneb BB krém vs. CC krém

Který je lepší aneb BB krém vs. CC krém Který je lepší aneb BB krém vs. CC krém Kdo se v tom má vyznat? Poté, co celý svět zachvátila mánie v podobě BB krémů, nasadili kosmetičtí výrobci CC a na trh má nyní přijít i DD varianta. Jaký je mezi nimi rozdíl? Prozradíme vám jej!
Který je lepší aneb BB krém vs. CC krém
{loadposition breadcrumb}

Který je lepší aneb BB krém vs. CC krém

Kdo se v tom má vyznat? Poté, co celý svět zachvátila mánie v podobě BB krémů, nasadili kosmetičtí výrobci CC a na trh má nyní přijít i DD varianta. Jaký je mezi nimi rozdíl? Prozradíme vám jej!

·        BB krém má především hydratační vlastnosti // CC krém obsahuje účinné látky, které bojují proti stárnutí pleti

·        BB krém kryje lehce až středně // CC krém má vysokou krycí schopnost

·        BB krém je vhodný pro mladistvou pleť a dokáže sjednotit její tón // CC krém je vhodný také pro aknózní či zralejší pleť, protože dokáže zakrýt její drobné nedokonalosti

·        BB krém se nanáší v lehké vrstvě, a tak má nižší ochranné vlastnosti proti UV záření než CC krém, který se nanáší v silnější vrstvě jako make-up

·        BB krém se často prodává pouze v jednom odstínu // CC krémy se prodávají v několika odstínech

Co je AA, BB , CC, DD krém?

AA – tento krém by měl být součástí péče o pleť každé ženy. Jedná se o klasický Anti-Aging krém, který svými účinky bojuje se známkami stárnutí, zpomaluje produkci vrásek a hydratuje pokožku.

BB – s takzvanými bíbíčky se roztrhl pytel zhruba před dvěma lety. Dříve klasický tónovací krém nahradil Beauty Balm krém, který vedle péče o pleť také hydratuje, sjednocuje její tón a má lehce krycí vlastnosti. BB je něco mezi krémem, podkladovou bází a make-upem.

CC – nová řada krémů s názvem CC přináší do každodenní péče o pleť vylepšené složení a nové účinky BB krémů. CC krém zajišťuje hydrataci, rozjasňuje pleť a sjednocuje její tón a funguje jako podkladová báze, make-up i sluneční filtr s ochranou proti UV záření. Zkratka CC (Complete Correction) odtajňuje jeho hlavní přednost proti BB krému, a to krycí vlastnost, která se dá srovnat s make-upem.

DD – do kosmetických taštiček žen se řítí dokonce již DD krém. Nechme se tedy překvapit, jaké vylepšení do péče o pleť vnese.

Tip Joyonline.cz: Korejská značka luxusní kosmetiky Dermaheal přichází s novinkou CC Cream, která má ambice zastoupit v kosmetických taštičkách ženy make-up. Dermaheal CC Cream má vlastnosti jako BB krém, navíc však přináší krycí schopnosti make-upu a díky obsahu nejnovějších biomimetických peptidů dokáže účinněji bojovat proti vráskám. Dermaheal CC Cream je k dostání ve dvou odstínech na www.medaprex.cz za 499 Kč.

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Vztahy: bez cenzury