Zatočte s akné pomocí náplasti

Zatočte s akné pomocí náplasti Zatočte s akné pomocí náplasti Problém, který v poslední době řeší nejen teenageři. Jak zabránit růstu nežádoucích zarudlých pupínků? Poradíme vám!
Zatočte s akné pomocí náplasti
{loadposition breadcrumb}

Zatočte s akné pomocí náplasti

Problém, který v poslední době řeší nejen teenageři. Jak zabránit růstu nežádoucích zarudlých pupínků? Poradíme vám!

Známe to každá. Zarudlý či zanícený pupínek se na tváři objeví bez varování a v nejméně vhodný okamžik. Většinou vyvolá zoufalou paniku, po níž následuje fáze urputného vymačkávání hnisavé zátky. Což je to nejhorší, co můžete udělat. Koledujete si totiž nejen o vážný zánět, ale také o rozšíření akné na zdravou pokožku.

Aktuálním hitem a novinkou v péči o zanícené pupínky a neštovičky je hydrokoloidní náplast na akné MiaCare. Ačkoli je ultratenká a s pletí okamžitě dokonale splyne, umí zároveň akné skvěle zakrýt, ošetřit a zhojit bez jizvy. A v pohodě na ni můžete nanést i make-up! 

„Hydrokoloidní náplast na akné má kromě výborného krycího efektu i léčebný moment. Dochází k uvolnění hnisavého obsahu neštoviček a k jeho vstřebání do náplasti. Použitím náplasti zároveň zajistíte i účinnou ochranu postiženého místa před bakteriální infekcí,“ vysvětluje renomovaná kožní lékařka Jarmila Rulcová.

Neviditelné náplasti na akné MiaCare dostanete v lékárnách, a to v baleních určených k použití ve dne, nebo naopak v noci. „Hydrokoloidní náplast je třeba aplikovat na pupínky
a neštovičky až do úplného odhojení zánětlivého projevu. Když náplast po absorpci hnisu zbělá, nebo ji máte déle než 12 hodin, vyměňte ji za novou,“
doporučuje docentka Rulcová.

Druhá kůže aneb bonus neviditelnosti

Hydrokoloidní nebo chcete-li vlhké krytí je nejmodernějším trendem v oblasti rychlejšího
a bezproblémového hojení ran na kůži. Proč? Jednoduše proto, že ve vlhkém prostředí se kožní buňky lépe hojí a regenerují. Náplast na akné MiaCare chrání postižené místo před nečistotami a bakteriemi a její speciální hydrokoloidní vrstva účinkuje na zanícené pupínky rychle a velmi příznivě.

Tip do kabelky i pod polštář. Aby vás potíže s akné už nikdy nezaskočily

Neviditelná hydrokoloidní náplast na akné MiaCare je novinkou v péči o zanícené pupínky a neštovičky na pokožce. Skvěle je překryje, ošetří a zhojí bez jizvy. Problematické místo navíc ochrání před bakteriální infekcí. Náplast na akné MiaCare je samolepicí, vysoce přilnavá, velmi tenká a po aplikaci na kůži prakticky neviditelná. Dobře na ní drží make-up. Náplasti jsou k dostání v lékárnách, a to buď v balení pro použití ve dne, nebo v noci. Každá krabička obsahuje 12 kusů náplastí, noční mají silnější účinek. Doporučená cena za náplasti na akné MiaCare je u denních 116 Kč, u nočních 140 Kč. Více na www.miacare.cz

 

Související články:

Vztahy bez cenzury!
Fotogalerie: Módní trendy na léto
Plavčicí na jedno léto v USA: Splňte si svůj americký sen