Rihanna pro MAC navrhla kolekci líčidel

Rihanna pro MAC navrhla kolekci líčidel Rihanna pro MAC navrhla kolekci líčidel Kráska z Barbadosu opět boduje, a tentokrát ne na hudebním poli. Pustila se do navrhování své vlastní kolekce make-upu. A jak dopadla? Přesvědčte se sama!
Rihanna pro MAC navrhla kolekci líčidel
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Rihanna pro MAC navrhla kolekci líčidel

Kráska z Barbadosu opět boduje, a tentokrát ne na hudebním poli. Pustila se do navrhování své vlastní kolekce make-upu. A jak dopadla? Přesvědčte se sama!

Rihanna poprvé uvádí svoji dokonalou paletu štědrých podzimních barev – škálu odvážných, ale pořád klasicky nádherných odstínů, povrchů a doplňků. Vše je ukryto v kovově teplých a zlatavých obalech.

Rtěnka v odstínu tmavé rozinkové, oranžové, mrazivé neutrálně krémové a zářivě červené RiRi Woo je doplněná zářícím leskem, zatímco oči jsou v kontrastu měkké a kouřové kakaové doplněné rozjasňovačem Diamonds Cream Colour Base a pudrové tvářenky Bad Girl Gone Good.

„Vždy mě zajímal make-up a představovala jsem si, jak by mohla vypadat kolekce líčení právě pod mým vedením. Chyběla mi ovšem důvěryhodná značka, pro kterou bych pracovala s opravdovým nadšením. Když přišel s nabídkou právě MAC, nebylo co řešit,“ dodala ke své nové spolupráci s tímto kosmetickým gigantem RiRi.

Kolekce se nám moc líbí, milým bonusem je krásné balení i jednoduché kombinace barev, uvidíme, jak se bude nosit. Zkusíte ji také?

Související články:

Jak mít na Facebooku co nejvíce lajků?
Sexy Robert Pattinson tváří vůně Dior Homme!
Vztahy: bez cenzury

Zpět na článek: Rihanna pro MAC navrhla kolekci líčidel
sledujte nás na instagramu