Kafe při nákupech? Proč ne!

Kafe při nákupech? Proč ne! Kafe při nákupech? Proč ne! Chcete zajít na kávu někam, kde jste ji ještě neměli? Vyrazte k Baťovi do obchodního domu na Václavské náměstí. Kromě kávových dobrot si tam pochutnáte i na módních dezertech.
Kafe při nákupech? Proč ne!
{loadposition breadcrumb}

Kafe při nákupech? Proč ne!

Chcete zajít na kávu někam, kde jste ji ještě neměli? Vyrazte k Baťovi do obchodního domu na Václavské náměstí. Kromě kávových dobrot si tam pochutnáte i na módních dezertech.

Právě tam bylo otevřeno první Baťa café na světě. Dne 2. září 2013 odstartoval v této největší světové prodejně Baťa zcela nový projekt, jehož cílem je zpříjemnit zákazníkům nákupy a dopřát jim něco navíc a zároveň nabídnout novou destinaci pro setkání s přáteli v centru Prahy. Dokonalý gurmánský zážitek podtrhne nabídka kvalitní kávy a lahodných domácích dezertů.

Módní duch se ze suterénu obchodního domu nevytratil. Součástí Baťa café je také Pop Up Shop, kde se budou pravidelně střídat různí čeští návrháři. Pop Up Shop ale nebude jen o známých českých jménech. Šanci prezentovat svou značku mohou dostat i nadějní designéři, kteří ještě nejsou ve světě módy tak usazeni.

Hlavní myšlenkou je nabídnout zákazníkům možnost vybrat si celý outfit pod jednou střechou a ukázat jim, jak vhodně sladit oblečení pocházející z dílen českých návrhářů s obuví a doplňky Baťa. Jako první se v Baťa Pop Up Shopu představí modely z podzimní kolekce známé české značky E.daniely.

Související články:

Jak nosit: Black & White
Victoria Beckham: Móda mi ukradla úsměv
Ano, nebo ne? Černé mini podle Britney Spears