3 tipy na skvělé drinky na zahřátí

3 tipy na skvělé drinky na zahřátí 3 tipy na skvělé drinky na zahřátí Není jednoduché se ve světě čaje vyznat. Proto pro vás máme zaručené tipy, které vás v prvních podzimních dnech zahřejí.
3 tipy na skvělé drinky na zahřátí
{loadposition breadcrumb}

3 tipy na skvělé drinky na zahřátí

Není jednoduché se ve světě čaje vyznat. Proto pro vás máme zaručené tipy, které vás v prvních podzimních dnech zahřejí.

Pro usnadnění výběru jsme se rozhodli doporučit vám pro tyto podzimní dny skutečnou vitaminovou bombu. Hledáte-li vzpruhu pro svůj imunitní systém a nechcete chodit do lékárny, máme pro vás skvělé tipy, které vám dodají potřebné látky přímo ze srdce přírody. Vyzkoušejte ovocnou směs šípek a třešeň – lahodný čajový elixír pro posilnění imunity i vašeho trávicího systému. Pokud vaše tělo potřebuje prohřát a přitom dodat potřebnou dávku vitaminu C, jistě vás potěší čajová směs citronu a zázvoru.

Černé čaje – Chuť a aroma černých čajů jsou výrazné a plné. Bohatá nabídka těchto čajů je velmi široká, aby mohla uspokojit i ty nejnáročnější chuťové buňky. Zároveň je pestrou přehlídkou těch nejvyhlášenějších čajových oblastí, od pověstného Ceylonu přes Keňu až po proslulý Darjeeling.

Zelené čaje – Řada zelených čajů vychází z klasické chuti originálního zeleného čaje a putuje od delikátnosti zeleného čaje Earl Grey až k ovocné chuti zeleného čaje s příchutí borůvek. Zelené čaje jsou vhodné pro každou příležitost a náladu. Po tisíce let je zelený čaj uznáván pro své zdraví prospěšné vlastnosti, které zahrnují skutečnost, že je mimořádně účinným antioxidantem. Kromě toho, že se díky nim budete cítit dobře, naše zelené čaje také dobře chutnají.

Ovocné čaje - tyto čaje nabízejí pestrou paletu příchutí, vůní, barev a nálad. Řadu z nich si lze vychutnat jako horké či ledové nápoje, samostatně nebo s jedním či dvěma kousky ovoce pro ještě lepší zážitek. Bylinné a ovocné extrakty jsou pečlivě vybírány kvůli svým vlastnostem prospěšným pro zdraví člověka – obsahují antioxidanty, jsou bezkofeinové, podporují trávení, napomáhají relaxaci, osvěžují a představují přirozené stimulanty.

Tip Joyonline.cz: Společnost AHMAD TEA London byla založena roku 1986 v Londýně Ahmadem Afsharem, jehož rodina se čajovému průmyslu věnovala dávno předtím, než emigrovala do Velké Británie. A právě zkušenosti generací, vášeň a láska k čaji byly hnací silou, která z původně malého rodinného podniku vybudovala světovou firmu. Dnes jsou čaje AHMAD TEA London uznávány pro svou kvalitu nejen čajovými odborníky, ale především spokojenými zákazníky.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Victoria Beckham: Móda mi ukradla úsměv
Slavný páníček, slavný pes