Ceny AICHI 2013 ohromily pražskou kadeřnickou scénu

Ceny AICHI 2013 ohromily pražskou kadeřnickou scénu Ceny AICHI 2013 ohromily pražskou kadeřnickou scénu V sobotu 5. října 2013 byly předány ceny 11. ročníku mezinárodní kadeřnické soutěže Art Image Change International AICHI 2013. A kdo zvítězil?
Ceny AICHI 2013 ohromily pražskou kadeřnickou scénu
{loadposition breadcrumb}

Ceny AICHI 2013 ohromily pražskou kadeřnickou scénu

V sobotu 5. října 2013 byly předány ceny 11. ročníku mezinárodní kadeřnické soutěže Art Image Change International AICHI 2013. A kdo zvítězil?

Absolutním vítězem unikátní soutěže pro kadeřníky z celé České republiky a Slovenska se stala Michaela Drbohlavová (č. 1) z Bomton Loft Brumlovka. Po třech letech se tak titul AICHI vrací do Bomtonu. Kadeřnice, působící na pozici Classic Senior, se soutěže v minulosti zúčastnila několikrát, i v minulých letech se probojovala do finále. Soutěžní číslo 1, které si vylosovala pro finálové kolo proměn, jí tentokráte přineslo štěstí.
 
Vedle cenného titulu a trofeje získala letošní vítězka ceny v celkové hodnotě 215 190 korun. Michaela Drbohlavová byla zvolena anonymním hlasováním odborné a mediální a laické poroty a stala se nejlepším kadeřníkem a expertem na celkovou změnu vzhledu letošního roku. Do soutěže se letos přihlásilo více než 1100 kadeřníků z Čech a Slovenska.
 
Jedenáctý ročník mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI, jejíž unikátní a originální koncept nemá v Evropě obdoby, vyvrcholil slavnostním galavečerem v pražské Incheba Areně. Více než 700 diváků zhlédlo program plný krásy a umění mnoha stylů. V rámci večera vystoupila zpěvačka Celeste Buckingham, mistryně světa v pole dance, členka baletního souboru kanadského Národního divadla a mnichovské Státní opery Elena Gibson, svou kadeřnickou show přivezl mezinárodní host – kadeřník Filip Galas –, loňská vítězka AICHI Lenka Šourková a Art Team Bomton studií, který představil vlasovou kolekci The Essence, kterou veřejnost zná z výrazných vizuálů zdobících Bomton Studia i titulní stránky časopisů.
 
Vyvrcholením galavečera se vedle předávání cen letošním vítězům stala avantgardní vlasová show Bomtonu, kterou připravil tým předních vlasových stylistů pod vedením Jany Kabourkové a Honzy Balcaříka. Opět ukázali, že hranice možností úpravy vlasů a fantazie spolu s dokonale propracovanými technologiemi neznají hranic.

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky