Lea Michelle: Neexistuje lepší chlap než byl Cory Monteith

Lea Michelle: Neexistuje lepší chlap než byl Cory Monteith Lea Michelle: Neexistuje lepší chlap než byl Cory Monteith Zpěvačka se po předávání cen MTV odmlčela, ale před premiérou dílu Glee věnovanému jejímu tragicky zesnulému kolegovi a partnerovi v jednom, opět promluvila.
Lea Michelle: Neexistuje lepší chlap než byl Cory Monteith
{loadposition breadcrumb}

Lea Michelle: Neexistuje lepší chlap než byl Cory Monteith

Zpěvačka se po předávání cen MTV odmlčela, ale před premiérou dílu Glee věnovanému jejímu tragicky zesnulému kolegovi a partnerovi v jednom, opět promluvila.

Lea Michelle se po tom, co na cenách MTV věnovala veřejně svoji cenu svému zesnulému partnerovi Corym Monteithovi, na delší dobu držela stranou od médií a věnovale se pouze práci. Ovšem den, před premiérou dílu Glee, speciálně věnovanému pouze Corymu (hlavní hvězda seriálu) opět promluvila.

"Co se týče mě samotné, ztratila jsem dva lidi, které jsem milovala. Coryho a Finna, kterého hrál v Glee. I v naší seriálové produkci jsme se s Corym rozloučili a tak se i možná díky tomu cítím o hodně lépe," pronesla Lea.

Herečka se přiznala, že denně zasypávána desítkami dotazů ohledně toho, jak se po jeho smrti cítí."Všichni se mě neustále ptají, jestli je po tom všem můj návrat do práce těžký a jaký je to pro mě rozdíl, když tam teď Cory není, ale já to zvládám dobře. Mí kolegové se ke mě chovají jako vlastní rodina a to mi dává sílu".

Ačkoliv je nyní herečka už delší dobu sama, vztah si hledat zatím neplánuje. "Není lepšího člověka, než byl Cory, každé ráno, když se vzbudím, děkuji za to, že jsem ho ve svém životě mohla potkat, " dodala dojatá herečka.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu