Rosie Huntington-Whiteley: Přeju si být kamarádka Rihanny!

Rosie Huntington-Whiteley: Přeju si být kamarádka Rihanny! Rosie Huntington-Whiteley: Přeju si být kamarádka Rihanny! Topmodelka pravděpodobně nemá o přátele nouzi, ale nedávno se nechala slyšet, že stojí o přízeň svého obrovského vzoru Rihanny.
Rosie Huntington-Whiteley: Přeju si být kamarádka Rihanny!
{loadposition breadcrumb}

Rosie Huntington-Whiteley: Přeju si být kamarádka Rihanny!

Topmodelka pravděpodobně nemá o přátele nouzi, ale nedávno se nechala slyšet, že stojí o přízeň svého obrovského vzoru Rihanny.

Rosie je skutečně v kurzu! Zatímco si z notné nabídky pracovních příležitostí může jen vybírat a často střídá bydlení v Londýně a Los Angeles, je neustále obklopená svými přáteli a občas dokonce i fanoušky.

A jak už to tak obvykle u slavných bývá, každý by se o přátelství s touto kráskou chtěl ucházet. Dokonce sám Harry Styles z One Direction se nechal slyšet, že Rosie je pro něj jednou z nejkrásnějších žen planet. „Je to jejíma očima,“ dodal zpěvák.

Rosie se však nechala nedávno slyšet, že by nejvíce stála o přátelství právě s Rihannou. „Jsem opravdu její obrovská fanynka. Někdy si dokonce představuji, jaké by bylo být její spolubydlící. Toužím po takovém kamarádství už dlouho,“ přiznala se v jednom interview.

Držíme tedy palce, Rosie, třeba si tě RiRi všimne a konečně tě vezme do svého klanu kamarádek!

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu