Clinique podpoří Happy Hearts Fund Petry Němcové

Clinique podpoří Happy Hearts Fund Petry Němcové Clinique podpoří Happy Hearts Fund Petry Němcové Společnost Clinique v prosinci představí limitovanou sérii parfému Happy Heart a limitovanou sérii laku na nehty, jejichž výtěžek poputuje na nadaci Happy Hearts Fund. Podpořte ji také!
Clinique podpoří Happy Hearts Fund Petry Němcové
{loadposition breadcrumb}

Clinique podpoří Happy Hearts Fund Petry Němcové

Společnost Clinique v prosinci představí limitovanou sérii parfému Happy Heart a limitovanou sérii laku na nehty, jejichž výtěžek poputuje na nadaci Happy Hearts Fund. Podpořte ji také!

„Vzdělání je pro Clinique branou k větším možnostem přetvářejícím jak jednotlivce, tak i celé komunity. Jsme si plně vědomi, jakou sílu vzdělání má, protože zlepšuje náš vztah s klienty, a doufáme, že prostřednictvím tohoto partnerství budeme moci stejnou sílu rozvíjet a podporovat stejné možnosti pro děti po celém světě,“ říká Lynne Green, prezidentka Global Brand Clinique.  

Zakladatelka nadace Happy Hearts Fund Petra Němcová se s tímto důrazem na vzdělávání ztotožňuje: „Velmi se na toto partnerství těším. S Clinique sdílím celou řadu stejných filozofií a vím, že společně můžeme mnoha dětem umožnit přístup ke vzdělání, které je nejdůležitějším nástrojem pro jejich budoucnost. Společně vytvoříme mnoho šťastných srdcí.“

Petra Němcová založila nadaci Happy Hearts Fund v roce 2005 s cílem přinést novou naději do života dětí, které postihla přírodní katastrofa. Petra, která v Thajsku přežila tsunami v Indickém oceánu, byla přímým svědkem zpustošení, které zasáhlo řadu komunit, rodin i dětí. Nadace zaměřující se na obnovu a budování škol v oblastech zasažených živelní pohromou pomáhá zajistit bezpečné útočiště pro děti a pocit normálního života.

Nadace Happy Hearts Fund dnes působí v šesti zemích a vybudovala či obnovila více než 70 škol a mateřských škol. Od svého založení pomohla více než 41 000 dětí a 340 000 členům různých komunit.

Společnost Clinique představí limitovanou sérii parfému Happy Heart a limitovanou sérii laku na nehty; oba produkty se budou prodávat exkluzivně ve specializovaných prodejnách Clinique.

Pod značkou Clinique vznikla také limitovaná série laku na nehty A Different Nail Enamel odstín Happy Heart ve složení, které skutečně minimalizuje senzitivitu pleti. Tento lak je dermatologicky a oftalmologicky testován a je vhodný pro citlivou pleť a citlivé oči.

Související články:

Knížka měsíce: Na co se ptají muži?
Sexy body
Zatřpyťte se v třpytkách