Báječné nákupy s JOY a Obchodního Domu MY Národní

Báječné nákupy s JOY a Obchodního Domu MY Národní Báječné nákupy s JOY a Obchodního Domu MY Národní Nákupy s JOY jsou opět tady! Vyrazte s listopadovou JOY 12. 11. 2013 do OD MY Národní v Praze a užívejte si speciální slevy na kosmetiku, oblečení a mnoho dalšího. Navíc na ty, které utratí více než 500 Kč, čekají tašky plné dárků, tak neváhejte!
Báječné nákupy s JOY a Obchodního Domu MY Národní
{loadposition breadcrumb}

Báječné nákupy s JOY a Obchodního Domu MY Národní

Nákupy s JOY jsou opět tady! Vyrazte s listopadovou JOY 12. 11. 2013 do OD MY Národní v Praze a užívejte si speciální slevy na kosmetiku, oblečení a mnoho dalšího. Navíc na ty, které utratí více než 500 Kč, čekají tašky plné dárků, tak neváhejte!

Pokud ještě na 12. listopadu nemáte plán, pak pro vás máme dobrou zprávu. Udělejte si výlet do OD MY Národní v Praze a nechte se hýčkat exkluzivními slevami, které tento den budou celý den pouze pro čtenářky JOY, které si přinesou listopadový výtisk časopisu s kuponky uvnitř s sebou.

A na co se můžete těšit? Čeká vás sleva 25 % na luxusní kosmetiku, obuv, dámskou a pánskou módu (Vero Moda, Desigual, F&F, Parfois, Jack & Jones a mnoho dalších) nebo domácí a kuchyňské potřeby. Dále si můžete vychutnat Uggovu čerstvou šťávu za polovinu její původní ceny. A pokud budete chtít své čerstvé úlovky ihned dárkově zabalit, vyrazte do Giftisima – zde vám poskytnou slevu 40 %.

Pokud si budete chtít od nákupů na chvilku odpočinout, zastavte se u profesinálních vizážistů, kteří vám vykouzlí look hollywoodských hvězd, a když si nakoupíte Dreft (1l nebo 3l) se slevou 50 %, budete moci využít služeb stylistky a profi fotografa.

Navíc, pokud nakoupíte v minimální celkové hodnotě 500 Kč a předložíte účtenku, dostanete dárkovou tašku s kosmetickým překvapením. Nezapomeňte si s sebou přinést listopadovou JOY! Jedině s ní si tak budete moci užít skvělé slevy. Tak hodně štěstí při nákupech a na viděnou v MY Národní!

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Inspirace: Puntíkatá Keira Knightley
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?