3 kroky ke krásné pleti

3 kroky ke krásné pleti 3 kroky ke krásné pleti Cesta ke krásné pleti není dlouhá ani příliš náročná, ale musíme po ní chodit pravidelně každý den. Na konci cesty nás čeká perfektní a zdravý vzhled pleti.
3 kroky ke krásné pleti
{loadposition breadcrumb}

3 kroky ke krásné pleti

Cesta ke krásné pleti není dlouhá ani příliš náročná, ale musíme po ní chodit pravidelně každý den. Na konci cesty nás čeká perfektní a zdravý vzhled pleti.

Ke snadnějšímu dosažení cíle nás může dovést luxusní kosmetika značky ARTISTRY. Její nová řada ARTISTRY YOUTH XTEND™ zahrnuje všechny kroky dokonalé péče, ať už máte jakýkoli typ pleti. Na každý produkt z celé řady se můžete spolehnout – počínaje odličováním až po závěrečnou péči. Jako základní kroky můžete vyzkoušet odličovací pěnu a denní a noční krém.

ARTISTRY YOUTH XTEND™ Ochranný krém
Hydratační krém byl speciálně navržen pro ochranu normální a suché pleti před negativními účinky každodenních činností, znečištěného prostředí i stárnutí. Ochranný krém, který se používá ráno, obsahuje SPF 15 a jedinečnou kombinaci přírodních regeneračních složek a antioxidantů. Používáním Ochranného krému docílíte jemné, svěží a hydratované pleti po celý den.
Doporučená maloobchodní cena: 1580 Kč

ARTISTRY YOUTH XTEND™ Vyživující krém
Luxusní noční hydratační krém s výrazně zvláčňujícími složkami, které vám během spánku vyhladí a oživí pleť. Po probuzení bude vaše pleť jemnější a mladistvější. Dokonale vyvážená kombinace účinných přírodních složek a průlomové vědecké receptury přispívá k oživení, hydrataci a zpevnění pleti během noci.
Doporučená maloobchodní cena: 1715 Kč

ARTISTRY YOUTH XTEND™ bohatá čisticí pěna
Hedvábně jemná čisticí pěna představuje luxusní prostředek k odstranění nánosů líčidel i nečistot, které mohou ucpávat póry. Jakmile se přípravek změní v bohatou pěnu, dojde k aktivaci hydratačních složek, které se dostanou přímo k vyčištěné pleti, což je zárukou maximální absorpce a hydratace. Obsahuje výtažek z exotického afrického baobabu, jemuž se říká ‚strom života‘, hydratuje a chrání pokožku při čištění, zatímco patentovaný výtažek z ovsa pleť ošetřuje, vyhlazuje a posiluje.
Doporučená maloobchodní cena: 1145 Kč

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
Pilates: 3 cviky, které fungují
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?