Miley Cyrus: Můj vztah je moje hudba

Miley Cyrus: Můj vztah je moje hudba Miley Cyrus: Můj vztah je moje hudba Miley už dávno není tou sladkou holčičkou ze seriálu. Po předávání cen VMA už definitivně potvrdila status někoho, kdo má showbyznys tak trochu na háku, je to ale doopravdy, nebo je to jen promyšlený tah?
Miley Cyrus: Můj vztah je moje hudba
{loadposition breadcrumb}

Miley Cyrus: Můj vztah je moje hudba

Miley už dávno není tou sladkou holčičkou ze seriálu. Po předávání cen VMA už definitivně potvrdila status někoho, kdo má showbyznys tak trochu na háku, je to ale doopravdy, nebo je to jen promyšlený tah?

Odvážná dvacetiletá popstar Miley už přestala být tou vždy správnou a slušnou Hannah Montanou. Z této role se vymanila definitivně svojí slavnou scénou na Video Music Awards, kde si rozhodně nebrala servítky a její provokativní tanec, gesta i téměř žádné oblečení byly jednoznačně nejdiskutovanější událostí celého večera.

Jedno je jisté, celý svět se díky ní nyní baví a čeká, s čím přijde malá provokatérka příště. „Všechno kolem mě je nyní tak chaotické a někdy mám pocit, že je toho rozruchu kolem mě až příliš. Ale zas na druhou stranu je fakt, že každý, kdo tvrdí, že mě nenávidí, musí dát za pravdu faktu, že jsem to právě já, o kom se všichni baví,“ přemýšlí o své slávě Miley nahlas.

O VMA se už Miley nechce moc bavit. „Tahle celá akce v poslední době nestála za nic. Vše je nudné a předpokládá se od každého, co je jeho zvykem. Chtěla jsem přijít s něčím novým a nečekaným, což se mi splnilo. Každý chtěl to video se mnou vidět,“ dodala Miley pro americký Cosmopolitan.

Nyní se Miley už soustředí jen na práci a vztah rozhodně nevyhledává. „Své práci se hodlám věnovat naplno, a tak si zaslouží všechnu moji pozornost a lásku. Moje hudba je jako můj vztah. Chci jí dát všechno,“ říká zpěvačka. Držíme staronovému vztahu palce, a ať je Miley sama se sebou šťastná. Možná je to právě to, co sama zpěvačka potřebuje.

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu