3× kosmetické must-have pro podzim

3× kosmetické must-have pro podzim 3× kosmetické must-have pro podzim Našli jsme, otestovali a doporučujeme aneb tři kosmetické vychytávky, bez kterých si tento podzim nedokážeme představit. Vyzkoušejte!
3× kosmetické must-have pro podzim
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

3× kosmetické must-have pro podzim

Našli jsme, otestovali a doporučujeme aneb tři kosmetické vychytávky, bez kterých si tento podzim nedokážeme představit. Vyzkoušejte!

1. Zářivá vůně pro zářivý podzim
Nevíme, jak vy, ale příliš těžké vůně se nám na podzim trochu příčí, tak jsme zapátrali mezi novinkami, a jasným favoritem byla nová vůně Miss Aura by Swarovski. Ve vůni ucítíte svěží grapefruit, liči a břečťan. Žádnou přehnanou sladkost ale nečekejte. Vůně je svěží a vydrží téměř celý den. Sehnat ji můžete například v Sephoře.
Doporučená cena: 50 ml/1275 Kč

2. Čokoládové potěšení
Večer po práci většinou už není síla na masáže nebo dlouhé koupele. Proto nás překvapila novinka od Saloosu Bio tělový peeling Čokoláda. Harmonizující směs extraktu kakaových bobů, mořské soli a bio kokosového oleje zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku, drsné lokty, kolena i paty. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a umožňuje lepší vstřebání účinných látek z přípravků proti celulitidě. Doporučená cena: 139 Kč

3. Micelární voda, která funguje
Na podzim bývá kůže vysušená, suchá a podrážděná. Hledali jsme mezi novinkami něco, co by nás nadchlo, a překvapila nás nová micelárka z Ryoru. Cena versus výkon perfektní a pleť je odpočatá. Odstraní mastnostu i make-up a je pro všechny typy pleti. Doporučená cena: 99 Kč

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Sexy body
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton

Zpět na článek: 3× kosmetické must-have pro podzim
Zpět na článek: 3× kosmetické must-have pro podzim
Zpět na článek: 3× kosmetické must-have pro podzim
sledujte nás na instagramu