Christina Aguilera má Nezapomenutelný nový parfém

Christina Aguilera má Nezapomenutelný nový parfém Christina Aguilera má Nezapomenutelný nový parfém Hudební diva opět přichází na trh se svým novým parfémem Unforgettable. Bude vonět i vám?
Christina Aguilera má Nezapomenutelný nový parfém
{loadposition breadcrumb}

Christina Aguilera má Nezapomenutelný nový parfém

Hudební diva opět přichází na trh se svým novým parfémem Unforgettable. Bude vonět i vám?

Christina Aguilera má za sebou úspěšný rok, v lednu obdržela cenu People’s Voice Award ve stejnojmenné soutěži a v únoru vydala ve spolupráci s Pitbullem singl Feel This Moment, který se okamžitě stal světovým hitem.

A jako každý rok, tak i letos na podzim přichází s novým parfémem: orientální květinovo-ovocnou vůní Unforgettable (nezapomenutelná). Obsahuje dlouhotrvající vzácné ingredience, které pomohou ženám zanechat svou vlastní vonnou stopu, a vytvořit tak nezapomenutelný dojem.

„Pro mě vše začíná vůní,“ říká Christina. „Stvořila jsem Unforgettable pro ženu, která se chce vyčlenit z davu, přitáhnout pozornost každého, kdo jí zkříží cestu, a touží zanechat dlouhotrvající dojem. Tato vůně dovoluje ženám odhalit svůj sex-appeal, zanechávajíc své stopy v každém momentu.“

Vůně Unforgettable je zabalena v luxusní černobílé lahvičce s designem, který naplňuje nadčasovou ženskost a sex-appeal. A co najdeme uvnitř? Například vůni švestky, granátového jablka nebo také vzácnou tureckou růži a noční jasmín.

Ceny parfému začínají na 520 Kč a seženete je v prodejnách Douglas a FAnn. Už jste někdy vyzkoušela nějaký parfém od Christiny? Jestli ještě ne, nyní máte příležitost to změnit.

Související články:

6 drobností, které posílí zdraví
Pilates: 3 cviky, které fungují
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu