Vybíráme bydlení podle možností trávení volného času

Vybíráme bydlení podle možností trávení volného času Vybíráme bydlení podle možností trávení volného času Komerční článek - Výběr nového bydlení se neodvíjí jen od metrů čtverečních, počtu místností, vhodného parkování a orientace na správnou světovou stranu. Vyjděte také před dům a přemýšlejte, jak byste mohli na novém místě trávit volný čas. A kam pošlete děti po škole?
Vybíráme bydlení podle možností trávení volného času
{loadposition breadcrumb}

Vybíráme bydlení podle možností trávení volného času

Komerční článek - Výběr nového bydlení se neodvíjí jen od metrů čtverečních, počtu místností, vhodného parkování a orientace na správnou světovou stranu. Vyjděte také před dům a přemýšlejte, jak byste mohli na novém místě trávit volný čas. A kam pošlete děti po škole?

Propagace značky Crestyl.
JoyOnline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Příroda hraje prim

Trend stěhování se z velkých měst do přírody v žádném případě neopadá. Bydlení v přírodě s sebou kromě čerstvého vzduchu přináší i nekonečné možnosti trávení volného času. Kdo má les a louky hned za domem, může se denně věnovat běhu, nordic walkingu, turistice nebo jen podnikat rodinné výlety a procházky se psem. Kdo vyhledává adrenalin, v přírodě se může konečně naplno věnovat paraglidingu, sjezdům na horském kole nebo lezení po skalách. To své si najde opravdu každý.

Pokud se ale přeci jen nechcete nebo nemůžete úplně odpoutat od města, určitě najdete lokalitu s krásnou přírodou a v rozumné dojezdové vzdálenosti za prací ve městě. Ať už sháníte starší dům, nebo chcete koupit pozemek, Praha-západ by vám měla nabídnout vše potřebné. Z jedné strany vás obklopí přírodní krásy Křivoklátska a Českého krasu a z druhé strany velkoměsto. O oblíbenosti lokality vypovídá i fakt, že si ji pro své projekty vybrali mnozí developeři, jako je např. společnost Crestyl.

Romantika u vody

Pokud také máte rádi outdoorové aktivity, ale současně zázemí velkého města, volte střední cestu. Ve velkých městech nabízí sportovní vyžití řeky. Plavení po vodě na vlastní lodi nebo kanoistika jsou populární a poměrně rozšířené i u nás.

V Praze se za takovými aktivitami můžete vydat na sever od centra do Libně a Troje. Řeku zde navíc lemuje pěkně upravená cyklostezka, po které se dostanete od sportovního kanálu pro kajaky až k nově budované marině. Praha se totiž právě zde rozrůstá o nové kotviště pro menší lodě.

Bydlení u řeky zaujme také rybáře. Nemusí nikam daleko jezdit, jen ujdou pár stovek metrů a už můžou nahodit udici a vychutnávat si pohodu u vody. Není to skvělý způsob, jak uniknout shonu velkoměsta?

Pohodlí v centru města

Každému ale velké město nevadí. Někdo dokonce vyhledává jeho centrum, aby byl ve středu všeho dění. Centra velkých měst mají výhodu v neomezených možnostech nakupování, služeb a kulturního dění. Můžete sehnat bydlení hned vedle obchodního domu, poblíž galerií, muzeí a divadel.

Děti v centru města přihlásíte na nejrůznější kroužky v domech dětí a mládeže, základních uměleckých školách a sportovních klubech bez nutnosti s dítětem dojíždět mnoho kilometrů. Ve větších městech se také pravděpodobně setkáte s mnohem pestřejší nabídkou tohoto typu volnočasových aktivit. Vybrat si tak musí snad každý a vaše děti mohou svůj volný čas trávit plnohodnotně.

sledujte nás na instagramu