Isabel Marant pour H&M: Exluzivní rozhovor

Isabel Marant pour H&M: Exluzivní rozhovor Isabel Marant pour H&M: Exluzivní rozhovor Už je to tady! Přesně 14. listopadu vypukne prodej kolekce Isabel Marant, kterou vytvořila pro H&M. Poslechněte si, jak o kolekci hovoří sama designérka.
Isabel Marant pour H&M: Exluzivní rozhovor
{loadposition breadcrumb}

Isabel Marant pour H&M: Exluzivní rozhovor

Už je to tady! Přesně 14. listopadu vypukne prodej kolekce Isabel Marant, kterou vytvořila pro H&M. Poslechněte si, jak o kolekci hovoří sama designérka.

Čtrnáctý listopad bude pro všechny pravé fashion victims velice důležité datum. Módní gigant H&M zahájí prodej limitované kolekce této francouzské návrhářky. Isabel říká o kolekci pro H&M: „Navrhuji oblečení pro všechny: pro ženy jakéhokoli věku, pro mladé dívky i jejich maminky, pro mladistvé babičky, a nyní poprvé spolupracuji s H&M, se svými přáteli, kteří mě vždycky prosili, abych se pustila do pánské módy. Většinou instinktivně vycítím, co se bude dobře prodávat. Nemůžu říct, jak to vím, ale pokaždé to trefím. A přesně ten samý pocit mám u této kolekce pro H&M.“

„Na téhle kolekci jsem tvrdě dřela šest měsíců. Je fantastické, že po vší té práci teď moje oděvy konečně přicházejí do obchodů. Jsem o to nadšenější, že se to odehraje na celém světě ve stejnou dobu. Tahle kolekce se skládá ze skutečných oděvů, které vyjadřují jasný postoj, a já jsem do nich vložila nemalé úsilí. Doufám, že kolekce u zákazníků H&M vzbudí ohlas,“ dodává sama návrhářka, jejíž modely by si za jejich běžnou cenu nemohla dovolit každá.

O navrhování této kolekce se Isabel vyjadřuje s nadšením: „Celý tenhle projekt byl od začátku prodchnutý nesmírným entuziasmem a nefalšovanou vášní pro módu, kterou s týmem H&M sdílíme. Bylo napínavé vystoupit ze zavedené a tolik pohodlné škatulky a zkusit něco nového – v tomhle případě šlo o to, vytvořit ve velkém měřítku celistvou kolekci pro obrovskou skupinu zákazníků, která se bude prodávat za demokratické ceny. Jako návrhářka, která má ráda výzvy, ale zároveň chce navrhovat oděvy pro běžný život skutečných lidí, jsem si nemohla přát nic lepšího.“

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Jakou barvu si dnes obléknete?
Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
sledujte nás na instagramu