Zac Efron si zlomil čelist! Nehoda?

Zac Efron si zlomil čelist! Nehoda? Zac Efron si zlomil čelist! Nehoda? Sexy idol neprožívá nejšťastnější období. Po všech drogových skandálech se přidalo i zranění. A co se vlastně stalo?
Zac Efron si zlomil čelist! Nehoda?
{loadposition breadcrumb}

Zac Efron si zlomil čelist! Nehoda?

Sexy idol neprožívá nejšťastnější období. Po všech drogových skandálech se přidalo i zranění. A co se vlastně stalo?

Ještě před pěti lety by hvězdě Muzikálu ze střední nikdo nevěřil, že by mohl někdy přebrat, co se alkoholu týče. Ale že by mladý a přitažlivý Zac Efron začal koketovat s drogami, by mu do budoucna asi nikdo už vůbec netipl.

Poté, co Zac opustil protidrogovou léčebnu, se mu ale evidentně smůla lepí na paty. Nejenže byl opět viděn s osobami, které stojí za jeho drogovými skandály, ale rozhodně si teď chvilku poleží doma.

Minulý týden se herec vracel do svého domu v Los Angeles a údajně uklouzl u vchodu v kaluži vody. Zac si jí prý nevšiml, a tak si ošklivým pádem zlomil čelist. V nemocnici mu lékaři museli obličej šít, tudíž se ke zlomenině přidalo pár stehů.

Zacovy fanynky se ale nemusejí obávat. Podle lékařů budou herci stehy do pár týdnů vyndány a na obličeji nebude prý nic znát. Efron se tak nemusí bát, že by přišel o nabídky k práci.

Otázka je, zda nebyl opět Zac pod vlivem nějakých chemických látek, nebo byl pouze unavený a nepozorný. Co si myslíte vy?

Související články:

Power plate: 3 tipy, jak zhubnout do plavek
Vztahy: bez cenzury
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky